Vyhledat akci

.

žádná akce nevyhovuje filtru
nahrávám mapu....

Nejbližší akce


Vyhodnocení akce ČUS SPORTUJ S NÁMI 2017

Vážení organizátoři,


věnujte, prosím, několik minut vyplnění vyhodnocení Vámi pořádané akce. Získaná data slouží jako podklad pro přidělení odpovídající finanční podpory. K vyplnění dotazníku budete potřebovat základní informace o akci, počtu účastníků a výši nákladů spojených s jejím uspořádáním v členění: materiál a zboží, energie, občerstvení, služby, cestovné, mzdy, ostatní.

Vyplnění dotazníku je podmínkou přidělení podpory. Vyplněné údaje budou přílohou smlouvy o přidělení finanční podpory.

Vyhodnocení

Další akce

Březen

26.03.2017 Dámská jízda, Boží Dar

Duben

01.04.2017 3. Sudetské Tojnárkovo bloudění, Tisá 01.04.2017 Běh Koutem, Kout na šumavě 01.04.2017 Jarní cena Dukly, Praha 6 01.04.2017 Milevský Pohár, Milevsko 01.04.2017 Novoveský přespolák, Ostrožská Nová Ves 02.04.2017 Brněnský běžecký pohár (finálový závod), Brno 02.04.2017 Otvírání řeky Svitavy, Blansko 03.04.2017 Brno hraje curling, Brno 04.04.2017 Aprílový běh, Praha 3 04.04.2017 Liga škol v hodech a sprintech, Česká Lípa 08.04.2017 17. havířovský turnaj v integrované boccie, Havířov 08.04.2017 Běh SAFARI 2017, Dvůr Králové nad Labem 08.04.2017 Bělská pětka, Bělá nad Radbuzou 08.04.2017 KAMIWAZA CUP (Karate pro nejmenší), Praha 08.04.2017 Písecký pulec, Písek 08.04.2017 Vejšlap jarním Polabím, Čelakovice 08.04.2017 Velikonoční turnaj ve stolním tenise o Přeborníka města Telče, Telč 08.04.2017 Vezmi luk a pojď si hrát, Praha-Libuš 08.04.2017 Zvolská Botička 2017, Zvole 09.04.2017 Běh lipovou alejí (22. ročník), Nymburk 09.04.2017 Semifinále MIA FESTIVALU, Brandýs nad Labem 09.04.2017 Velká cena Města Touškova, Město Touškov 10.04.2017 Rekreační kopaná pro každého, Praha 4 12.04.2017 Sportovní náborové soustředění pro začátečníky, Žihle 13.04.2017 Velikonoční florbalový Jindřicháč, Jindřichův Hradec 14.04.2017 Sever proti jihu … aneb s basketbalem do škol, Strakonice 15.04.2017 Aprílový turnaj dětí v judu SKP 2017, Písek 15.04.2017 Obrataňské okruhy, Obrataň 15.04.2017 Pražské kroky pro zdraví, Praha-Kunratice 16.04.2017 Silniční běh Rožmitál – Březnice, Rožmitál pod Třemšínem 18.04.2017 Ostravský běžecký pohár mládeže, Ostrava 19.04.2017 48. ročník Běhu osvobození, Plzeň-Litice 19.04.2017 Memoriál Petra Slance, Slaný 19.04.2017 Noční orientační závod smíšených dvojic, Praha 10 20.04.2017 Baseballový den s Ježky Jihlava, JIhlava 20.04.2017 Jarní běh U Kanálu, Senohraby 21.04.2017 Okresní tělovýchovná akademie (XVIII. ročník), Velká Bíteš 22.04.2017 2. ročník Radouňských okruhů – závodů MTB, Kostelní Radouň 22.04.2017 48. ročník turnaje ve volejbalu o vepřové speciality, Kostelec nad Orlicí 22.04.2017 Jarní pohár Spring Cup 2017, Plzeň 22.04.2017 Netradiční sportování, Hostivice 22.04.2017 Okolo Zudova vrchu, Batelov 22.04.2017 Plánská 50, Planá 22.04.2017 Pohár města Svobody nad Úpou, Svoboda nad Úpou 22.04.2017 Přerovský vandr, Přerov 22.04.2017 Pyšelský kopeček, Pyšely 22.04.2017 Staropacký kros, Stará Paka 22.04.2017 Velikonoční turnaj (24. ročník mezinárodního turnaje v kuželkách zrakově postižených sportovců), Opava 22.04.2017 Velká cena Havlíčkova Brodu v šachu mládeže, Havlíčkův Brod 23.04.2017 25. Zvolský orientační běh, Zvole 23.04.2017 Přátelský motivační turnaj, Děčín 28.04.2017 Den seniorů, Rousínov 29.04.2017 Běh Chotěšovem, Chotěšov 29.04.2017 Běh veltruským parkem, Veltrusy 29.04.2017 Brno Mini Rugby, Brno 29.04.2017 Cena Karlovic – Jarní klasika 2017, Karlovice ve Slezsku 29.04.2017 Cikánské toulky, Ohnišov 29.04.2017 Den Labe (Závod dračích lodí), Ústí nad Labem 29.04.2017 Kotrmelec pro všechny, Čelákovice 29.04.2017 Pochod Karla Čapka, Chyše 29.04.2017 Turistický pochod Za pohledy z Rybí, Rybí 30.04.2017 Házená pro všechny, Jindřichův Hradec 30.04.2017 O pohár města Nymburka, Nymburk 30.04.2017 Starobělská zámčiska, Ostrava

Květen

01.05.2017 15. ročník turnaj mladších žáků, Staré Hradiště 01.05.2017 Memoriál Miroslava Šafaříka v kopané, Říčany 01.05.2017 Otevírání templářské cyklostezky 2017, Oslavany 01.05.2017 Prvomájový pochod za krásami údolí Kačáku, Unhošť 01.05.2017 Turnaj rodin v národní házené, Žatec 01.05.2017 Turnaj ve volejbalu šestek, Kralovice 01.05.2017 Zahájení sezony po trasách Tři vrchy Vysočiny 2017, Horní Cerekev 03.05.2017 Běchovická korunka 2017, Praha 9 03.05.2017 III. Mezinárodní turnaj v bowlingu neslyšících, Praha 5 03.05.2017 Prácheňské přebory základních škol, Písek 05.05.2017 Běh do schodů, Brozany nad Ohří 05.05.2017 Sportovní den – náborový den fotbalu TJ Start Luby, Klatovy 06.05.2017 Babička 2017, Velké Svatoňovice 06.05.2017 Dragon Cup, Milevsko 06.05.2017 Hyundai Perun SkyMarathon, Oldřichovice u Třince 06.05.2017 Jesenický opičák, Jeseník 06.05.2017 MIA FESTIVAL CHEB 2017, Cheb 06.05.2017 Pochod kolem Semechnic, Dobruška 06.05.2017 Soutěž v pohybových skladbách, Blansko 07.05.2017 18. ročník Memoriálu Pavla Schülera, Rychnov nad Kněžnou 07.05.2017 Kaskáda kids golf tour open 2017, Kuřím 08.05.2017 Běh Osvobození Díly, Díly 08.05.2017 Běh Pravčicemi, Hulín 08.05.2017 Dětská kopaná a tenis ve Strašicích, Strašice 08.05.2017 Mochtínský přespolní běh, Mochtín 09.05.2017 Míčový čtyřboj – turnaj amatérů, Praha 10 11.05.2017 Šikovný školák, Sokolov 12.05.2017 Havířovská Liga základních škol ve stolním tenise, Havířov-Šumbark 12.05.2017 Hokejbal proti drogám – Přebor základních a středních škol v hokejbalu, Praha 8 - Libeň 12.05.2017 Pohybem ke zdraví, Chomutov 12.05.2017 Regionální atletická soutěž, Zdíkov 13.05.2017 Běh o pohár starosty aneb běh za újezdskou sovou, Praha 13.05.2017 Pohybem ke zdraví, Praha 13.05.2017 Sportovní den SK Startu Praha se Startem na start, Praha 13.05.2017 Velodrom pro každého, Praha 14.05.2017 Na kole okolo Stražiště, Lukavec 17.05.2017 Tempo v tempu, Praha 4 19.05.2017 2. ročník Memoriálu JUDr. Ferdinanda Bušty, Suchdol nad Lužnicí 19.05.2017 Barevné míče, Praha 19.05.2017 Den s míčem a míčkem, Perštejn 19.05.2017 Minizmrzliňák 2017, Rychnov nad Kněžnou 20.05.2017 Den s národní házenou – Turnaj generací, Most 20.05.2017 Dětský pětiboj (13. ročník), Dobšice 20.05.2017 Drásovská stopa, Drásov 20.05.2017 Horem dolem Chospílem, Postřekov 20.05.2017 Karate – olympijský sport pro mládež, Písek 20.05.2017 Memoriál Františka Říhy v Rapid šachu, Říčany 20.05.2017 Memoriál Otakara Blažka, Nymburk 20.05.2017 Pochod Pohádkovým lesem, Semily 20.05.2017 Pouťový trojboj pro širokou veřejnost 3 obcí, Ostrovec 20.05.2017 Sportovní den seniorů, Břeclav 20.05.2017 Sportovní den seniorů 2017, Brno 20.05.2017 Sportovní sokolský den, Dolní Studénky 20.05.2017 Turnaj v barevném volejbalu, Radim 20.05.2017 Velká cena ve florbale, Hradec nad Moravicí 20.05.2017 Vodácký maraton na Berounce, Dolany u Chrástu 21.05.2017 32. ročník silničního závodu O cenu Krnova, Krnov 21.05.2017 O pohár města Varnsdorfu 2017, Varnsdorf 21.05.2017 Okolo vodního hradu Švihov (23. ročník závodu horských kol nejen pro děti), Švíhov 21.05.2017 Sport spojuje generace, Rašovice 21.05.2017 Zlatnický víceboj, Zlatníky 23.05.2017 Louka plná dětí, Znojmo 23.05.2017 Sportovní den se stolním tenisem pro děti v Lednicko-valtickém areálu, Břeclav 24.05.2017 Den sportu a zábavy s MFK Karviná, Karviná 24.05.2017 Nebojte se mapy, České Budějovice 25.05.2017 (Od)startuj s námi, Čáslav 25.05.2017 Měsíc náborů, Milevsko 26.05.2017 Florbal a základní školy Litvínovska, Litvínov 26.05.2017 Kamenická 15, Kamenice 26.05.2017 Školní t-ball, Sedlčany 27.05.2017 Albrechtická 25 a pohodová 7 a 13, Město Albrechtice 27.05.2017 Bučis Games 2017, Praha 27.05.2017 Dětský den Lobkovice 2017, Neratovice-Lobkovice 27.05.2017 Dětský sportovní den, Dnešice 27.05.2017 Mukařovská kecka, Mukařov 27.05.2017 S nordic walkingem Brnem a okolím, Brno 27.05.2017 Sportovní dětský den, Psáry 27.05.2017 Sportovní dětský den, Neratovice-Byškovice 27.05.2017 Sportujeme s Kohákem, Poříčí nad Sázavou 27.05.2017 Vesnický turnaj, Šilheřovice 27.05.2017 Vinařský triatlon a Dětský triatlon, Němčičky 27.05.2017 Volejbalový turnaj geodetů a kartografů, Praha 27.05.2017 Závišický pedál, Závišice 28.05.2017 Hněvošická desítka a barevná Hněvošická 2017, Hněvošice 28.05.2017 Sportovní den, Valašská Bystřice 31.05.2017 Kolečková brusle (III.ročník), Hradec Králové

Červen

01.06.2017 Běh kolem poličských hradeb, Polička 01.06.2017 Den dětí Mateřských škol, Ostrava 01.06.2017 Dětský den s fotbalem, Praha 01.06.2017 Dětský sportovní den s Baníkem, Vamberk 01.06.2017 Sportujeme v Třebíči, Třebíč 02.06.2017 Česko se hýbe ve školách plných zdraví 2017, Brno 02.06.2017 Sportujeme na hřišti Na Virtě, Strakonice 03.06.2017 Atlas Adventure 2017, Staré Těchanovice 03.06.2017 Bílovecká padesátka, Bílovec 03.06.2017 Den dětí a koní, Chotěbuz 03.06.2017 Den Dětí na Startu v Mníšku pod Brdy, Mníšek pod Brdy 03.06.2017 Den plný sportovních her, Sobotín 03.06.2017 Dětský sportovní den, Praha 4 03.06.2017 Dětský sportovní den, Vojkovice 03.06.2017 Dětský sportovní den, Rybník 03.06.2017 Kdo cvičí, nezlobí, Protivín 03.06.2017 Měřínská padesátka, Měřín 03.06.2017 O krále a královnu šachových špuntů, Frýdek-Místek 03.06.2017 Pavlíkovská plácaná, Pavlíkov 03.06.2017 Pohádkový les pro děti, České Velenice 03.06.2017 Rodinný den baseballu a softballu, Beroun 03.06.2017 Sportovní den v Klenčí pod Čerchovem, Klenčí pod Čerchovem 03.06.2017 Sportovní dětský den, Drahelčice 03.06.2017 Sportovní dny města Dolní Benešov, Dolní Benešov 03.06.2017 Sportuj s koňmi, Ostrava 03.06.2017 Sportuje celá Třemošnice, Třemošnice 04.06.2017 Dětský den Hradištko 2017, Hradištko 04.06.2017 Dětský den s TJ Velká Losenice, Velká Losenice 04.06.2017 Dětský sportovní den Tuklaty, Tuklaty 04.06.2017 Kros Popelka, Lomnice nad Popelkou 04.06.2017 Šumná jízda 2017, Jeseník 05.06.2017 Pojď si vybrat co tě baví, Prachatice 06.06.2017 Sportem ke zdraví, Karviná-Ráj 07.06.2017 Atletický trojboj všestrannosti s Adamem 2017, Nový Bor 07.06.2017 Finále Dětské Zlaté ligy, Olomouc 09.06.2017 Beachhandball Most 2017, Most 10.06.2017 3D Lukostřelecké klání pážat a práčat aneb dobytí Brusného, Brusné 10.06.2017 Blanenský Plecháč, Blansko 10.06.2017 Děti v pohybu, Holešov 10.06.2017 Dětský den na ragby 2017, Říčany 10.06.2017 Hlinecké cross country MTB 2017, Hlinsko 10.06.2017 In-line Mania, Karolinka 10.06.2017 International MTB marathon Malevil Cup 2017, Jablonné v Podještědí 10.06.2017 Jarní běh Železnorudskem – Belvederské lesní okruhy, Železná Ruda 10.06.2017 Mostecká věž, Mosty u Jablunkova 10.06.2017 Naházej to do koše III., Havlíčkův Brod 10.06.2017 Otevřený florbalový turnaj mládeže, Ústí nad Labem 10.06.2017 Rudolfovská 5-ka 2017, Rudolfov 10.06.2017 Šachový turnaj O Pelhřimovského pěšce, Pelhřimov 10.06.2017 Sportovní hry pro děti a mládež, Brozany Nad Ohří 10.06.2017 Veselské in-line závody 2017, Veselí nad Moravou 10.06.2017 Závod kol do vrchu, Praha 15.06.2017 Trojboj všestrannosti pro 1. – 5. třídy ZŠ v Libereckém kraji (krajské finále), Turnov 15.06.2017 Zlatá koloběžka – Projeď se na koloběžce, Plzeň 16.06.2017 Dětský triatlon pro každého, Svinary 16.06.2017 MegaMini Liberec 2016, Liberec 16.06.2017 Večerní běh Bruntálem, Bruntál 17.06.2017 6. ročník Streetball challenge Plzeň 2017, Plzeň 17.06.2017 Bystřický fotbal pomáhá, Bystřice nad Pernštejnem 17.06.2017 Český pohár vodáků 43. Letní Blanice, Strunkovice nad Blatnicí 17.06.2017 Dětské sportovní odpoledne, Loštice 17.06.2017 Fotbalový turnaj O pohár generála Heliodora Píky, Štítina 17.06.2017 Hornettlon.cz, Ralsko 17.06.2017 Hurá na prázdniny, Praha 17.06.2017 Kadaňské XC okruhy, Úhoštany u Kadaně 17.06.2017 Kadaňský Drak, Kadaň 17.06.2017 Leznické taneček, Lesnice 17.06.2017 Moravská brána 2017, Černotín 17.06.2017 Náborový závod Saně a jak na ně 2017, Ústí nad Labem 17.06.2017 Ostravský streetbalový den, Ostrava 17.06.2017 Pomoraví cup 2017, Jindřichov 17.06.2017 Sportuj s námi – Cyklo Tour Čermná nad Orlicí, Čermná nad Orlicí 17.06.2017 Sportujeme v Beachcentru, Ostrava 17.06.2017 Turnaj malé kopané OS ČUS Prostějov, Dřevnovice 17.06.2017 Turnaj přípravek a žáků, Bečov 17.06.2017 Velká cena Železné Rudy 2017 XC, Železná Ruda 17.06.2017 XTri Ostrov 2017, Ostrov 17.06.2017 Závody v in-line bruslení, Kladno 18.06.2017 Karate nás baví, Česká Lípa 19.06.2017 Dny otevřených dveří SK JUDO České Budějovice, České Budějovice 19.06.2017 Sportovní den malotřídních škol, Horní Dvořiště 22.06.2017 Běh Naděje, Velké Opatovice 22.06.2017 Festival dračích lodí Hranice Dragons 2017 (Mistrovství ČR školních posádek), Hranice 23.06.2017 Běh za zdravé Hostinné, Hostinné 23.06.2017 Čusáček 2017, Vyškov 23.06.2017 Otevřená loděnice, Březina-Pyšatka 23.06.2017 Sportovní den s mateřskými školkami, Svitavy 23.06.2017 Streetball na náměstí, Frýdek-Místek 23.06.2017 VI. Cyklistický závod MUDr. Josefa Moudrého, Mikulovice 24.06.2017 17. setkání slávistických odboček, Strakonice 24.06.2017 Abeceda fotbalu, Turnov 24.06.2017 Čabalala Cup 2017, Kralupy nad Vltavou 24.06.2017 Dětská Vestecká olympiáda, Vestec 24.06.2017 Kamenické obecní hry 2017, Kamenice 24.06.2017 Konické štrapáce a na kole okolo Konice, Konice 24.06.2017 Letní fotbalový turnaj mládeže, Písek 24.06.2017 Mámo, táto, sportuj s námi, Nový Rychnov 24.06.2017 Pingpongový turnaj dvojic O mistra Základní školy profesora Josefa Brože 2017, Vlachovo Březí 24.06.2017 Po stopách bojů z války roku 1866, Náchod 24.06.2017 Pochod Krajem Oty Pavla, Branov 24.06.2017 Raftuj s námi, Roztoky u Křivoklátu 24.06.2017 Skalský fotbálek pro děti, Protivín 24.06.2017 Sportovní den s Tělovýchovnou jednotou Dlouhá Třebová, Dlouhá Třebová 24.06.2017 Sportovní den ve Vítanově, Vítanov 24.06.2017 Turnaj mládeže, Dubicko 24.06.2017 Turnaj v malé kopané Jeseník nad Odrou 2017, Jeseník nad Odrou 24.06.2017 Velíšskej přespolňák (3. ročník), Veliš 24.06.2017 Vzhůru na prázdniny s nordic walkingem, Kladno 25.06.2017 Boulder děti Letná, Praha 25.06.2017 Dětský den se sportem, Budíškovice 25.06.2017 Golf pro nehráče, Most 25.06.2017 Petit Prix Jablonec 2017, Janov nad Nisou-Hrabětice 25.06.2017 Sportovní den, Slavkov 28.06.2017 Tábor hraje kuželky, Tábor 30.06.2017 Akuna Cup dětí v tenise, Přerov

Červenec

01.07.2017 Author Znovín Cup – Vinařská 50, Šatov 01.07.2017 Fotbal horní vs. dolní, Čkyně 01.07.2017 Turnaj mladších žáků v kopané, Opava-Zlatníky 01.07.2017 Volejbalový turnaj mužů a žen Hodslavice 2017, Hodslavice 02.07.2017 Netradiční Špindl No. 4, Špindlerův Mlýn 02.07.2017 O pohár starosty obce Kobylí (turnaj týmů v malé kopané), Kobylí 03.07.2017 Sportuj s Duklou, Praha 05.07.2017 Pohádkový les, Roprachtice 05.07.2017 Putování za mistrem Janem, Rakovník 05.07.2017 Turnaj O kalich mistra Jana Husa, Pustějov 05.07.2017 Turnaj pánů dříve narozených v malé kopané, Hvozd 08.07.2017 Čas-OFF-ka na Šerák 2017, Bělá pod Pradědem 08.07.2017 Dětské odpoledne, Zábřeh 08.07.2017 Městský běh Karvinou, Karviná-Fryštát 08.07.2017 Polnička Cup 2017, Polnička 08.07.2017 Strakonické slalomy (28. ročník), Ostrov na Podskalí 08.07.2017 Šumavský pohár horských kol, Stachy 08.07.2017 Turnaj v minikopané O pohár TJ Spartak, Milotice nad Bečvou 08.07.2017 Turnaj v minikopané o putovní Květ, Vilémov u Šluknova 09.07.2017 Pardubice ČMBS Open 2017, Pardubice 13.07.2017 Grand Prix Silesia 2017, Černá Voda 14.07.2017 Kopřivnický drtič (20. ročník), Kopřivnice 15.07.2017 Běh na Hvězdu, Police nad Metují 15.07.2017 Den otevřených dveří TJ Kotva Braník, Praha 15.07.2017 Elite Heroes 2017, Lhenice 15.07.2017 Sportuje celá obec (2. ročník), Jílové 15.07.2017 Volejbalový turnaj smíšených družstev, Kralupy nad Vltavou 15.07.2017 XI. ročník míčových sedmibojů do 15 a 25 let, Bezděkov 16.07.2017 Memoriál Jana Urbana, Kostelec nad Černými Lesy 16.07.2017 MTB Kritérium Okolo hradeb, Písek 21.07.2017 Noční turnaj v malé kopané, Valašská Senice 22.07.2017 11. ročník outdoorového florbalového turnaje RG Cup Prostějov, Prostějov 22.07.2017 9. ročník závodu horských kol Jeřáb 1003, Červená Voda 22.07.2017 Běh do vrchu Rokytnice – Dvoračky, Rokytnice nad Jizerou 22.07.2017 Bernard Cup – Dětský den 2016, Humpolec 22.07.2017 Double Cup 2016, Stříbrná Skalice 22.07.2017 Memoriál Vladimíra Stehlíka, Hamry nad Sázavou 22.07.2017 Triathlon Mělník 2016, Mělník 23.07.2017 Turnaj v Petanque, Brodek u Prostějova 29.07.2017 HolbaCup 2017, Malá Morava 29.07.2017 Hostěnický triatlon, Brozany nad Ohří 29.07.2017 Mramorový pohár 2017 (20. ročník), Vyskytná 29.07.2017 SAPELI Cup – Mankovo sportovní odpoledn, Polná 29.07.2017 Severskou chůzí letem Světem kolem Třeboně, Třeboň 30.07.2017 Hradecký terénní triatlon, Hradec Králové 30.07.2017 Hurá na hřiště, Velký Beranov 30.07.2017 Železný muž Vyžlovky 2017, Vyžlovka 31.07.2017 Futsal Camp 2017, Chrudim

Srpen

01.08.2017 Modrá stuha Lipna 2017, Černá v Pošumaví 05.08.2017 Českokrumlovský trojboj, Český Krumlov 05.08.2017 Grand Prix Forman 2017, Starý Jičín-Janovice 05.08.2017 O Pohár Lulče 2017, Luleč 11.08.2017 Memoriál MUDr. Zdeňka Šilera, Kroměříž 12.08.2017 Fotbalový turnaj mini žáků a mladších žáků, Vřesina 12.08.2017 Reuter run Boršov nad Vltavou, Boršov nad Vltavou 12.08.2017 Rumcajsovy míle, Brada 12.08.2017 Vnorovská desítka, Vnorovy 13.08.2017 64. Volejbalová Dřevěnice, Dřevěnice 13.08.2017 Slopenská desítka, Slopné 13.08.2017 Žebrácká pětadvacítka 2017, Žebrák 16.08.2017 Dětský tenisový sportovní den, Ostrava 18.08.2017 Valašská olympiáda pro osoby se zrakovým postižením a širokou veřejnost, Lešná 19.08.2017 FORCE Rusavská 50, Rusava 19.08.2017 Mokrolazecká 60 (21. ročník), Mokré Lazce 19.08.2017 MTB Jevíčko, Jevíčko 19.08.2017 Velká cena Tesáku, Rajnochovice 19.08.2017 Všesportovní den obce Vysočina, Hlinsko 24.08.2017 Příměstský sportovní kemp, Praha 24.08.2017 Zdravý florbal 2017, Křižanov 25.08.2017 Sportovní hry tělesně postižených, Hrabyně 26.08.2017 Káranské sportovní hry, Káraný 26.08.2017 Karlův krok, Boží Dar 26.08.2017 Moravskoslezský CUP U-9 (5. ročník), Kravaře 26.08.2017 MTP 2017 (Mezinárodní turnaj přípravek), Šumperk 26.08.2017 Pohádkový les, Ostrava-Stará Bělá 26.08.2017 Rozloučení s prázdninami (sportovní den), Valeč 26.08.2017 SPOKE MTB Maraton Kralovice, Kralovice 26.08.2017 Sportovní dětský den, Hrazánky 26.08.2017 Sportovní dětský den – ukončení prázdnin, Malšice 26.08.2017 Tondův memoriál smíšených družstev ve volejbale 2017, Osoblaha 26.08.2017 Turistický pochod Cestami Jaroslava Haška, Světlá nad Sázavou 26.08.2017 Turnaj o Pohár starosty Prahy 13, Praha 26.08.2017 Ve Víru běháme všichni 2017, Vír 27.08.2017 7. ročník turnaje O pohár starosty Města Náchoda, Náchod

Září

01.09.2017 Cena východních Čech v orientačním běhu, Pustá Kamenice 01.09.2017 Městský přebor Velké Bíteše 2017, Velká Bíteš 02.09.2017 Barokomaraton 2017, Plasy 02.09.2017 Běh do vrchu Osek – Dlouhá Louka, Osek 02.09.2017 Blanenský GOLEM, Blansko 02.09.2017 Den otevřených dveří, Mělník 02.09.2017 Glassman Triatlon 2017, Oldřichov u Duchcova 02.09.2017 Jizerská 50 Run 2017, Bedřichov 02.09.2017 Loučení s prázdninami (11. ročník), Nové Dvory 02.09.2017 Sportuj s námi aneb kdo nesportuje není Přerovák, Přerov 02.09.2017 Východočeský vodácký maraton, Pardubice 03.09.2017 26. ročník Krakonošova přespolního běhu, Harrachov 03.09.2017 Auto Enge Triatlon Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou 03.09.2017 Horská kola Stupno, Břasy 03.09.2017 Kujebike 2017, Vysoké Mýto 03.09.2017 Vyzkoušej florbal, Brno-Lesná 06.09.2017 Opavská míle 207, Opava 07.09.2017 Podzimní náborový den, Dvůr Králové nad Labem 07.09.2017 Večerní běh Novou Včelnicí, Nová Včelnice 08.09.2017 Hodonínský sportovní mix, Hodonín 08.09.2017 Kyjovský dětský sportovní koktejl 2017, Kyjov 08.09.2017 Sportování pro nejmenší, Vodňany 09.09.2017 Běh Kovohutěmi, Lhota u Příbramě 09.09.2017 Den náborů na Kraví hoře 2017, Brno 09.09.2017 Hodonínské drakobití, Hodonín 09.09.2017 Kladenský maratón, Kladno 09.09.2017 Košířský víceboj, Praha 5 09.09.2017 Plážový víkend, Ústí nad Labem 09.09.2017 Velká cena Kolšova MTB, Kolšov 09.09.2017 Vltavotýnské vodácké slavnosti [ Mezi mosty ], Týn nad Vltavou 10.09.2017 Benešovský Běžecký Festival 2017, Benešov 10.09.2017 Dětská sportovní olympiáda Ledenice, Ledenice 10.09.2017 Jezdecké hobby závody, Svoboda nad Úpou 10.09.2017 Město na kolech (XVI. ročník), Hradec Králové 10.09.2017 Podzimní lesní běh na Lhotách, Lhota u Semil 10.09.2017 Rynárecká Bejkovna 2017, Rynárec 10.09.2017 WITTE Dětský Triatlon, Nejdek 11.09.2017 Fotbalová abeceda, Praha 4 12.09.2017 Běh štěstí a zdatnosti, Sokolov 14.09.2017 Děti na startu i v Českých Budějovicích, České Budějovice 14.09.2017 LOKAL BLOK (sportovní den), Praha 5 15.09.2017 Běh kolem radotínského biotopu, Praha 15.09.2017 Najdi ježka, Jindřichův Hradec 15.09.2017 Podzimní běh Bažantnicí Duchcov (33. ročník), Duchcov 16.09.2017 Babinského sobota s netradičními sporty, Litoměřice-Pokratice 16.09.2017 Běh Moravským krasem, Sloup 16.09.2017 Běh rodným krajem Emila Zátopka, Kopřivnice 16.09.2017 Florbal Open Air 2017, Praha 7 16.09.2017 Mělnický festival sportu 2017, Mělník 16.09.2017 Vrbenská 50, Vrbno pod Pradědem 17.09.2017 Běh Kolem Tří rybníků, Bečov nad Teplou 17.09.2017 O Pohár Městské části Praha-Libuš, Praha 4 18.09.2017 Běh přes Desenské kopce, Desná 19.09.2017 Sportovní dětský den (zumba a karneval pro děti), České Budějovice 20.09.2017 42. ročník Beskydského azimutu v orientačním běhu, Třinec 20.09.2017 Lipenská koloběžka (8. ročník štafety), Lipník nad Bečvou 21.09.2017 Běh Folimankou, Praha 2 22.09.2017 Kdo sportuje, nezlobí, Strakonice 23.09.2017 Cvilínské schody, Krnov 23.09.2017 Stěžerské Šlapačky 2017, Stěžery 24.09.2017 Bernartický cyklokros, Bernartice 24.09.2017 Hledá se vítěz (finále), Vysoké Mýto 24.09.2017 VC XC Hrabenov – Memoriál Mirka Homoly, Ruda nad Moravou 27.09.2017 Sportovní den ,,ESKÁČKA“, Jihlava 28.09.2017 Bee Ball Day, Choceň 28.09.2017 Bee Ball Day, Beroun 28.09.2017 Bee Ball Day, Brno-Lískovec 28.09.2017 Bee Ball Day, Trhové Sviny 28.09.2017 Den pohybu a zdraví, Týnec nad Sázavou 28.09.2017 Parním vlakem za orienťákem, Kladky 28.09.2017 Podzimní atletický Jindřicháč, Jindřichův Hradec 28.09.2017 Podzimní běh Železnorudskem – Debrnické okruhy, Železná Ruda 28.09.2017 Svatováclavské hraní, Rynholec 29.09.2017 Festival dračích lodí Znojmo 2017, Znojmo 30.09.2017 2HRADY 2017, Bradlecká Lhota 30.09.2017 Cyklozávod Humpolecká 50, Humpolec 30.09.2017 Hanseeno cup, Pržno

Říjen

01.10.2017 45. ročník Lesního běhu, Josefův Důl - Dolní Maxov 01.10.2017 Kutilka v pohybu 2017, Český Brod 04.10.2017 Plavecká soutěž měst 2017, Beroun 05.10.2017 Běh kolem Džbánu, Praha 05.10.2017 Večerní běh Táborem, Tábor 07.10.2017 41. ročník Pochodu slováckými vinohrady, Hodonín 07.10.2017 Atletický trojboj, Cheb 07.10.2017 Běh města Pelhřimova, Pelhřimov 07.10.2017 Běh okolo Kuřidla 2017, Strakonice 07.10.2017 Downriver biatlon, Pardubice 07.10.2017 Telnický lesní běh, Telnice 07.10.2017 Třemošenská 50, Třemošná 07.10.2017 Z Rudického propadání bez váhání…, Rudice 07.10.2017 Zamykání Bečvy – Valašský Čochtan, Valašské Meziříčí 08.10.2017 Borský kros 2017, Machov 13.10.2017 24 hodin stolního hokeje, Most 14.10.2017 Á hop – teamgymový závod trampolína, Praha 6 14.10.2017 Běh kolem Hejtmanu, Chlum u Třeboně 14.10.2017 České Kimle 2017, Slatiňany 14.10.2017 Máchův běh, Litoměřice 14.10.2017 Otavský pohár, Písek 14.10.2017 Přes slavkovský lesík, Slavkov u Opavy 14.10.2017 Vavřinecký potok 2017 (39. ročník), Kutná Hora 14.10.2017 Velká pardubická Cross Country, Pardubice 14.10.2017 Vodňanský kapr, Bavorov 14.10.2017 Za malínským křenem, Kutná Hora 15.10.2017 Běh zámeckým parkem, Klášterec nad Ohří 15.10.2017 Rio Botič, Praha 16.10.2017 Chřibský maratón (45. ročník), Kroměříž 20.10.2017 Běh Heulosem – Memoriál Jiřího Šmrhy, Jihlava 20.10.2017 Slowpitch 2017, Třebíč 21.10.2017 60. ročník silničního běhu Hronov – Náchod, Hronov 21.10.2017 Memoriál Jaroslava Starého, Blansko 22.10.2017 Velká cena Monaka, Slatiňany 28.10.2017 2 .podzimní přespoláček a čtyřboj pohybových dovedností, Domažlice 28.10.2017 Běh okolo jezera Most, Most 28.10.2017 Týnišťská desítka, Týniště nad Orlicí

Listopad

03.11.2017 Noční pochod na Milešovku – Memoriál Hanky Vocáskové, Ústí nad Labem 04.11.2017 Hornická desítka, Frýdek-Místek 04.11.2017 Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka, Otrokovice 04.11.2017 Podzimní běh Olympu – Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2017, Praha 7 04.11.2017 Velká cena města Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí 05.11.2017 Běh kolem Doubravky (73. ročník), Teplice 11.11.2017 Víkend pro stolní tenis pod patronací Marie Hrachové, Ostrava 12.11.2017 84. Velká kunratická, Praha 4 17.11.2017 Běh 17. listopadu, Praha 6 17.11.2017 Běh městem Hradec Králové, Hradec Králové 18.11.2017 Vyškovský Mikulášský běh – Memoriál Milana Dvořáka, Vyškov 18.11.2017 Za posledním puchýřem, Bučovice 25.11.2017 20. ročník turnaje Járy Masopusta, Mistrovice 25.11.2017 Galaboxing, Krnov 25.11.2017 Stanion Cup, Bystřice pod Hostýnem 26.11.2017 Podzimní běh lyžařů, Senohraby

Prosinec

02.12.2017 Mikulášský běh 2017, Pardubice 03.12.2017 72. ročník Mikulášského běhu na Bradech, Brada 03.12.2017 Malá cena Velké Verandy, Choceň 03.12.2017 Mikulášský běh do pohádkového lesa, Sezimovo Ústí 03.12.2017 Předvánoční hecboj dvojic pro veřejnost, Tábor 05.12.2017 Pražský opičák, Praha 5 06.12.2017 Mikulášské sportování, Břeclav 07.12.2017 Mikulášská laťka, Tábor 08.12.2017 Vánoční turnaj dětí ve florbale, Dačice 09.12.2017 Házená s mikulášem, Kopřivnice 09.12.2017 Vánoční turnaj 2017, Trutnov 13.12.2017 Plavecké závody základních škol, Jindřichův Hradec 13.12.2017 Vyzkoušej si florbal jinak, Plzeň 15.12.2017 Talent Cup (11. ročník), Frýdlant nad Ostravicí 16.12.2017 Den sportovišť města Brna 2017, Brno 17.12.2017 Vánoční Magnus cup, Brno-Černovice 17.12.2017 Vánoční pohár talentů 2017, Ústí nad Labem 19.12.2017 School Match 2017, Praha 9 21.12.2017 Vánoční cena se soutěží Plave celá rodina, Strakonice 22.12.2017 Vánoční turnaj pro příchozí, Vlašim 23.12.2017 Vánoční turnaj dětí a mládeže v šachu, Svitavy 26.12.2017 Memoriál Alfreda Nikodéma (71. ročník), Praha 26.12.2017 Slavonický víceboj, Slavonice 27.12.2017 Vánoční fotbalový turnaj mládeže, Písek 28.12.2017 Doberský míček, Dobré 28.12.2017 Vánoční volejbalové turnaje mládeže, Hradec Králové 29.12.2017 Povánoční ptýrovská show, Ptýrov 30.12.2017 Kelský Biatlon, Kly 30.12.2017 Předsilvestrovský pochod Poodřím, Studénka 30.12.2017 Silvestrovský běh ulicemi města Soběslav, Soběslav 31.12.2017 Silvestrovský běh 2017 (33.ročník), Most 31.12.2017 Silvestrovský výstup na Mehelník, Písek

Proběhlé akce

Leden

01.01.2016 Novoroční běh 2016 – Poklusem do nového roku, Horní Počernice 01.01.2016 Novoroční pochod okolím Hýskova, Hýskov 01.01.2016 Novoroční výstup na Čekyňský kopec, Přerov 03.01.2016 Kurz bruslení, Chrudim 06.01.2016 Školička bruslení, Tachov 09.01.2016 Běh na Andrlův Chlum, Ústí nad Orlicí, 09.01.2016 Běh partyzánskou stezkou, Osek u Hořovic 09.01.2016 Stašská 15 – 67. ročník, Stachy 10.01.2016 49. JIZERSKÁ 50 2016, Bedřichov v Jizerských horách 12.01.2016 Turnaj neregistrovaných žáků ZŠ, Praha 6 16.01.2016 Lyžařský běžecký závod – VŠ liga open, Benecko 16.01.2016 Volejbalový turnaj O pohár ředitele Gymnázia PdeC Tábor, Tábor 17.01.2016 Setkání s hvězdou – propojení mládežnického a elitního sportu, Česká Třebová 19.01.2016 Turnaj seniorů ve stolním tenisu, Pardubice 23.01.2016 Krušnohorská třicítka, Nové Město v Krušných horách 23.01.2016 O Třebovskou mašinku, Česká Třebová 23.01.2016 Zlatá lyže Šumavy 2016, Železná Ruda 24.01.2016 Karneval na ledě, Sloup 29.01.2016 Mistrovství Prahy předžáků v obřím slalomu, Vrchlabí 30.01.2016 „Ledové království“, Lukavec 30.01.2016 Jarní kritérium v běhu na lyžích, Josefův Důl 30.01.2016 Kouřim OPEN 2016, Kouřim 01.01.2017 Novoroční běh Horními Počernicemi 36.ročník, Horní Počernice 01.01.2017 Novoroční pochod okolím Hýskova, Hýskov 01.01.2017 Novoroční výstup na Čekyňský kopec, Přerov 01.01.2017 Novoroční výstup na Ještěd 42.ročník, Liberec 07.01.2017 Běh na Andrlův Chlum, Ústí nad Orlicí 07.01.2017 Běh partyzánskou stezkou, Osek 07.01.2017 Novoroční turnaj ve stolním tenise, Vlkaneč 07.01.2017 Štít Krušných hor, Boží Dar 07.01.2017 Zimní výstup na Helfštýn, Týn nad Bečvou 08.01.2017 Kurz bruslení, Chrudim 13.01.2017 Stolní tenis – Sport pro všechny, Karviná - Hranice 15.01.2017 Mezinárodní Krušnohorská třicítka, Mikulov-Nové Město 15.01.2017 Volejbal v barvách aneb „Kluci, holky v barvách řádí, s volejbalem kamarádí“, Svitavy 17.01.2017 Náborová akce – florbalový turnaj ZŠ, Praha 6 21.01.2017 Ledodvé odpoledne, Valašské Meziříčí 21.01.2017 O TŘEBOVSKOU MAŠINKU, Česká Třebová 27.01.2017 Love connections, Praha 8 28.01.2017 63. ročník závodu ZLATÝ CEPÍN JIZERSKÝCH HOR, Bedřichov 28.01.2017 Kouřim OPEN 2017, Kouřim 28.01.2017 Kritérium v běhu na lyžích, Josefův Důl 28.01.2017 Krušnohorská bílá stopa 2017, Boleboř 28.01.2017 Plavej s námi, Kopřivnice 28.01.2017 Turnaj pro všechny začínající judisty SKP, Písek 29.01.2017 Karneval na ledě, Sloup

Únor

06.02.2016 Krušnohorská bílá stopa, Lesná v Krušných horách 06.02.2016 O pohár Města Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou 06.02.2016 Opatovské šmajd, Velké Opatovice 07.02.2016 Hokejový zápas svobodní-ženatí, Valašské Meziříčí 07.02.2016 Kladecká lyže, Kladky 10.02.2016 Světlušky 2016, Boží Dar 13.02.2016 Lajdáček cup, Špindlerův Mlýn 13.02.2016 Plavej s námi, Kopřivnice 13.02.2016 Slavoj Olympia cup 2016, Bruntál 14.02.2016 Dětský maškarní ples, Ostrava Stará Bělá 14.02.2016 Jarní běh, Zadov 20.02.2016 Chrudimská bruslička, Chrudim 20.02.2016 Karlův běh, Boží Dar v Krušných horách 20.02.2016 Teamgym pro všechny, Praha 6 20.02.2016 Veřejné lyžařské závody TJ Sokol Mosty 2016, Mosty u Jablunkova 20.02.2016 Veřejný závod v obřím slalomu, Svinec u Nového Jičína 21.02.2016 Dětský karneval se sportem, Budíškovice 21.02.2016 Fotbalový turnaj starších žáků – O pohár předsedy OFS Prachatice, Vlachovo Březí 21.02.2016 Lyžařský pohár Vysočiny – veřejný obří slalom Šacberk u Jihlavy, Jihlava 21.02.2016 Veřejný závod v obřím slalomu- Cena skřítka Ostružníka – 8.ročník, Ostružná 27.02.2016 Fotbalové turnaje pro mládež, Soběslav 27.02.2016 O vítězství v únoru, Sokolov 27.02.2016 Závody dětí na bobech, sáních a lyžích, Sudkov 01.02.2017 Slavoj Olympia cup 2017, Bruntál 04.02.2017 Jevíčko cup (31. ročník turnaje v halové kopané mužů), Jevíčko 04.02.2017 Kladecká lyže, Kladky 04.02.2017 Na lyže s TJ Kotva Braník do Krušných hor, Mariánská 04.02.2017 Opatovské šmajd, Velké Opatovice 04.02.2017 Orlický Maraton, Deštné v Orlických horách 11.02.2017 Karlův Běh, Boží Dar 17.02.2017 ErgoSHOW 2017, Hodonín 18.02.2017 Cena skřítka Ostružníka (veřejný závod v obřím slalomu), Ostružná 18.02.2017 Halové turnaje přípravek, Polička 19.02.2017 50. Jizerská 50, Bedřichov v Jizerských horách 19.02.2017 Bílovický Koláč 2017, Bílovice nad Svitavou 23.02.2017 Světlušky 2017, Boží Dar 25.02.2017 Božídarský snowboardcross, Boží Dar 25.02.2017 Mezinárodní šachový turnaj mládeže, Třemešná 25.02.2017 Mezinárodní silniční běh Rohálovská 10, Prusinovice 25.02.2017 O vítězství v únoru, Sokolov 25.02.2017 Pingpong den, Moravský Kočov 25.02.2017 Rumburský Totbal Cup 1, Rumburk 25.02.2017 Veřejný závod v obřím slalomu, Nový Jičín 27.02.2017 3. a 4. turnaj XVIII. ročníku a 1. a 2. turnaj XIX ročníku florbalové ligy pro žáky ZŠ, Vsetín

Březen

03.03.2016 XVIII. METAL-PS mezinárodní halový atletický mítink mládeže a dospělých OTROKOVICE 2016, Otrokovice, 05.03.2016 Orlický maraton, Deštné v Orlických horách 05.03.2016 Sportovní dětský karneval, Milevsko 05.03.2016 Štít Města Chrudimě 2016, Jablonec nad Jizerou 05.03.2016 Telnická 15, Adolfov v Krušných horách 05.03.2016 Zimní volejbalový turnaj 4+2, Štítina 06.03.2016 Bílovický Koláč 2016, Bílovice nad Svitavou 06.03.2016 Finále Jihomoravského lyžařského poháru, Němčičky 06.03.2016 Úpická desítka, Úpice 12.03.2016 Borecký půlmaraton, 4. ročník, Velký Borek 12.03.2016 H.B. mostové jeřáby cup ve stolním tenise, Prachatice 12.03.2016 Lyžařský pohár Vysočina, Velké Meziříčí 12.03.2016 Milevský pohár, Milevsko 12.03.2016 Opočenský karneval na ledě, Opočno 12.03.2016 Sedlecký pohár, Karlovy vary 12.03.2016 Turnaj ve stolním tenise, Střelná 13.03.2016 Jarní mítink SK Čéčova, České Budějovice 17.03.2016 XXII. RODM, Pardubice, 19.03.2016 3. ročník VYBĚHNEME ZA SLUNÍČKEM, Opava 19.03.2016 Běh Lorenzovými sady, Třebíč 19.03.2016 Karvinský AQUATLON, Karviná 25.03.2016 Golf Open Bike Race, Dýšina 25.03.2016 Nordic Supercross 2016, Loučná pod Klínovcem 25.03.2016 Velikonoční fotbalový turnaj mladší a starší přípravky, Teplice 25.03.2016 Velikonoční turnaj 2016, Litoměřice 26.03.2016 50. Pochod za Rumcajsem, Jičín 26.03.2016 Obrataňské okruhy, Obrataň 26.03.2016 Pražský MTB pohár 2016, Praha 27.03.2016 Dámská jízda, Boží Dar 27.03.2016 Silniční běh na 10 km Rožmitál – Březnice, 60. ročník, Rožmitál pod Třemšínem 31.03.2016 XVIII. ročník – Ostravský běžecký pohár mládeže 2016, Ostrava - Martrinov 04.03.2017 Dortiáda s Kometou, Brno 04.03.2017 H.B. mostové jeřáby cup, Prachatice 04.03.2017 Ludgeřovická 15, Ludgeřovice 04.03.2017 Putování Lázského nemehla po Brdech, Láz 05.03.2017 Lyžařský Pohár Vysočiny, Velké MeziříčÍ 05.03.2017 Úpická desítka, Úpice 10.03.2017 Lyžařský pohár Vysočiny na Šacberku, Jihlava 11.03.2017 Anaberg cup 2017, Andělská Hora 11.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova České Budějovice, české Budějovice 11.03.2017 Karlíkův běh, Boží Dar 12.03.2017 Klatovská desítka 2017, Klatovy 12.03.2017 Opočenský karneval na ledě 2017, Opočno 16.03.2017 Regionální olympiáda dětí a mládeže, Pardubice 18.03.2017 Borecký půlmaraton, Velký Borek 18.03.2017 Josefský běh v Cerhovicích, Cerhovice 18.03.2017 Lesní běh Opatovice, Opatovice 18.03.2017 Pochod jarní přírodou, jaroměrice 18.03.2017 Supercross Klínovec 2017, Loučná pod Klínovcem 18.03.2017 XXXV. ročník Grand Prix vytrvalců, Kamenný Újezd 19.03.2017 Jarní běh – Memoriál Z. Strnada, Zadov 19.03.2017 Jarní snowboardslalom, Zadov 19.03.2017 O pohár předsedy OFS Prachatice (fotbalový turnaj mladších žáků), Prachatice 19.03.2017 Pražský MTB pohár 2017, Praha 21.03.2017 Seniorské rozhýbání, Praha 6 23.03.2017 Naučme se bruslit všichni, Prostějov 25.03.2017 AXiS Noční 10, Jihlava 25.03.2017 Bambini Contest (dětský závod v boulderingu), Praha 25.03.2017 Bambini Contest – dětský závod v boulderingu, Praha 7 25.03.2017 Basketbalová sobota, Jevíčko 25.03.2017 Jarní fotbalový turnaj mladší a starší přípravky, Teplice 25.03.2017 Pochod Českým rájem – Putování za Rumcajsem, Jičín

Duben

02.04.2016 Běh Máchalkou, Praha 9 02.04.2016 Běh Safari, Dvůr Králové 02.04.2016 KARATE PRO NEJMENŠÍ, Praha 02.04.2016 Novoveský přespolák, XXXIX.ročník, Ostrožská Nová Ves 02.04.2016 Vejšlap Jarním Polabím, Čelákovice 03.04.2016 Brněnský běžecký pohár Heřmánkova lékárna 2015/2016 – Brněnská přehrada, Brno 03.04.2016 Otvírání řeky Svitavy, Blansko 03.04.2016 Teamgym pro všechny, Praha 6 04.04.2016 Rekreační kopaná pro každého, Praha 05.04.2016 Aprílový běh, Praha 06.04.2016 Běh okolo Zámečku, Plzeň-Radčice 08.04.2016 Sever proti Jihu….aneb s basketbalem do školy, Strakonice 09.04.2016 13. ročník poháru města Svobody nad Úpou, Svoboda nad Úpou 09.04.2016 Bělská pětka, Bělá nad Radbuzou 09.04.2016 Velikonoční turnaj ve stolním tenise dospělých o „Přeborníka města TELČE“ (31. ročník), Telč 10.04.2016 Běh lipovou alejí, Nymburk 10.04.2016 Ústecký kros 2016, Ústí nad Labem 13.04.2016 Memoriál Petra Slance, Slaný 15.04.2016 Okresní tělovýchovná akademie, Velká Bíteš 16.04.2016 23.ročník mezinárodního turnaje v kuželkách zrakově postižených sportovců „Velikonoční turnaj“, Opava 16.04.2016 41. ročník “ Běhu Koutem na Šumavě „, Kout na Šumavě 16.04.2016 47. ročník „O vepřové speciality“ ve volejbalu, Čestice 16.04.2016 Běh přes Městskou horu, Beroun 16.04.2016 Jarní pohár města Plzně / Spring Cup 2016 – 8. ročník, Plzeň 16.04.2016 Nordic walking Praha – Jarní kroky ke zdraví, Praha - Kunratice 17.04.2016 Aquatlon Nymburk, Nymburk 17.04.2016 KOL-JA, Jabkenice 17.04.2016 Letní hostivické olympijské hrátky, Hostivice 21.04.2016 Jarní běh U Kanálu, Senohraby 21.04.2016 Noční orientační závod smíšených dvojic, Praha 10 23.04.2016 Cena Trispolu-Jarní klasika 2016, Karlovice ve Slezsku 23.04.2016 Fotbalový turnaj mladších přípravek, Kralupy nad Vltavou 23.04.2016 Jablonecký běh do pohody, Mšeno 23.04.2016 Koberovské šlápoty 2016, Koberovy 23.04.2016 Memoriál Miloše Bartochy, Břeclav 23.04.2016 Nordic Walking Tour 2016 – Krajský pohár outdoorových sportů, Slavonice 23.04.2016 Staropacký kros, Stará Paka 23.04.2016 Velká cena města Havlíčkova Brodu v šachu mládeže 2016, Havlíčkův Brod 23.04.2016 VTJZ Otava 2016, Čeňkova Pila 23.04.2016 Zvolský rapid ŠACHY.BIZ, Vrané Nad Vltavou 24.04.2016 Apache Ratibořický MTB maratón, Úpice 24.04.2016 Starobělská Zámčiska, Ostrava Stará Bělá 28.04.2016 Náborový den, Dvůr Králové n.L. 28.04.2016 Za sportem na Start, Praha 1 30.04.2016 2. ročník závodů s míčem i bez, Ostrava-Petřkovice 30.04.2016 Běh Chotěšovem, Chotěšov 30.04.2016 Běh veltruským parkem, areál letního kina 30.04.2016 Cikánské toulky, Ohnišov 30.04.2016 Den otevřených dveří na golfu v Dobříkově (Golf Klub Osyčina), Dobříkov 30.04.2016 PETŘVALDSKÁ ŠERPA, PETŘVALD 30.04.2016 Sportujeme s Kohákem, Poříčí nad Sázavou 30.04.2016 Turistický pochod Za pohledy z Rybí, Rybí 30.04.2016 Jarní olympiáda dětí a mládeže, Pecerady

Květen

01.05.2016 Běh kolem Poličských hradeb, Polička 01.05.2016 Jarní atletický Jindřicháč, Jindřichův Hradec 01.05.2016 PAVÉ TOUR MILOVICE, Milovice 01.05.2016 Písecký kilometr, Písek 01.05.2016 Turnaj ve volejbalu šestek, Kralovice 01.05.2016 Zahájení sezony po trase tři vrchy Vysočiny, Horní Cerekev 02.05.2016 17. ročník Memoriálu Pavla Schülera – turnaj dvojic neregistrovaných hráčů v kuželkách, Rychnov nad Kněžnou 03.05.2016 Hokejbal proti drogám – Přebor základních a středních škol v hokejbalu, Praha 06.05.2016 24h turnaj, Vrchlabí 06.05.2016 Bouldering pro všechny, Praha 06.05.2016 Havířovská liga základních škol, Havířov 06.05.2016 Mochtínský přespolní běh – 44.ročník, Mochtín 06.05.2016 Závod dračích lodí – Den Labe, Ústí nad Labem -Vaňov 07.05.2016 29. ročník soutěže v pohybových skladbách, Blansko 07.05.2016 BABIČKA 2016, Velké Svatoňovice 07.05.2016 Hyundai Perun SkyMarathon, Třinec 07.05.2016 Memoriál Emila Altmanna – 14. ročník, Bílina 07.05.2016 Okolo hvězdárny k Ladově chalupě, Senohraby 07.05.2016 Pochod kolem Semechnic, Semechnice 08.05.2016 Běh osvobození v Dílech, Díly 08.05.2016 O pohár děkana FJFI, Praha 08.05.2016 Turnaj v kopané přípravek O pohár prezidenta FC Malenovice, Zlín 12.05.2016 15. ročník přespolního běhu postižené mládeže, Praha 12.05.2016 Malá cena města Chebu, Cheb 12.05.2016 Sakura 2016, Praha 11 14.05.2016 Běh o pohár starosty aneb Běh za Újezdskou sovou, Praha 9 14.05.2016 Den otevřených dveří – DEN FLORBALU, Přerov 14.05.2016 Dětský pětiboj, Dobšice 14.05.2016 Mamut Tour a Bike 2016, Přerov 14.05.2016 Memoriál Otakara Blažka 6. ročník 2016, Nymburk 14.05.2016 Nordic walking a strečink Brno, Brno 14.05.2016 Papírový muž – žena, Praha 4 14.05.2016 Velká cena Hradce, Hradec nad Moravicí 14.05.2016 Za Přerovským zubrem a Na kole Přerovskem, Přerov 15.05.2016 Koloběžkové a cyklistické závody „O titul mistra Bořitova“, Bořitov 15.05.2016 Na kole okolo Stražiště, Lukavec 15.05.2016 Náborový den sportů – Mikulovsko, Mikulov 16.05.2016 Sportovní festival – Tempo v tempu, Praha 18.05.2016 Sportovní dny seniorů, Hodonín 20.05.2016 Jarní trojúhelník 2016, Mariánské Lázně 20.05.2016 MINIZMRZLIŇÁK 2016, Kostelec nad Orlicí 20.05.2016 Regionální atletická soutěž, Zdíkov 21.05.2016 Brdská 25, Láz 21.05.2016 Memoriál Františka Žůrka (6. ročník), Přerov 21.05.2016 Pochod Pohádkovým lesem, Semily 21.05.2016 Vodácký maraton na Berounce, Dolany u Chrástu 21.05.2016 Volejbalový turnaj G+K, Praha 6 21.05.2016 XXIV.Velká cena Plzně v pozemním hokeji, Plzeň - Litice 21.05.2016 Závišický pedál, Závišice 22.05.2016 31. ročník silničního závodu „O cenu Krnova“, Krnov 22.05.2016 Bučis Games, Praha 3 22.05.2016 LOKO MTB Cup 2016, Rakovník 22.05.2016 Město v pohybu, Český Brod 25.05.2016 Den se stolním tenisem pro děti z Lednicko-valtického areálu, Břeclav 25.05.2016 Kolečková brusle II.ročník, Hradec Králové Malšovice 25.05.2016 T-ball, Sedlčany 25.05.2016 Turnaj českotřebovských školiček, Česká Třebová 26.05.2016 Louka plná dětí, Znojmo 26.05.2016 Měsíc náborů, Milevsko 27.05.2016 Kamenická 15, Kamenice 28.05.2016 42. Liberecké výšlapy – Memoriál Františka Korala, Bedřichov u Janova nad Nisou 28.05.2016 Albrechtická „25“, pohodová „13“ a „7“, Město Albrechtice 28.05.2016 Dětský den-Lobkovice 2016, Neratovice 28.05.2016 Dětský sportovní den, Vojkovice 28.05.2016 Mukařovská Kecka 40. ročník, Mukařov 28.05.2016 Sokolský den s posezením a dětským dnem, Dolní Studénky 28.05.2016 Sportem proti drogám (dětský den), Karviná 28.05.2016 Sportovně pohádkový les pro děti a mládež, České Velenice 28.05.2016 Sportovní dětský den, Byškovice 28.05.2016 Sportovní dětský den Dnešice, Dnešice 28.05.2016 Veřejný závod cestovních kanoí, Kojetín 28.05.2016 Vinařský triatlon a Dětský triatlon, Němčičky 28.05.2016 Sportovní den seniorů 2016, Brno 29.05.2016 Dětský den 2016 – Hradištko, Hradištko 29.05.2016 Dětský den s baseballem, Bučovice 29.05.2016 Hněvošická desítka a barevná Hněvošická, Hněvošice 30.05.2016 Náborový den sportů – Hustopečsko, Hustopeče

Červen

01.06.2016 DEN DĚTÍ PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY, Ostrava 01.06.2016 Hostivické rybníky, Hostivice 02.06.2016 3BOJ VŠESTRANNOSTI S ADAMEM 2016, Nový Bor 03.06.2016 Atlas Adventure 2016, Staré Těchanovice 03.06.2016 Česko se hýbe ve školách plných zdraví 2016, Praha 9 03.06.2016 Dětský den s Bohemkou, Praha 4 03.06.2016 Hřiště Na Virtě patří dětem, Strakonice 03.06.2016 JUNIOR OSTRAVA CUP 2016, Ostrava - Muglinov 03.06.2016 Měřínská padesátka, Měřín 03.06.2016 Sportovní den dětí, Nová Role 04.06.2016 Běh okolo Hostěnic, Brozany nad Ohří 04.06.2016 O krále a královnu šachových špuntů, Frýdek-Místek 04.06.2016 Pavlíkovská plácaná, Pavlíkov 04.06.2016 Setkání házenkářských generací – 75 let házené v Sezimově Ústí, Sezimovo Ústí 04.06.2016 SLEZSKÁ HARTA HEAD BIKE MARATON, Horní Benešov 04.06.2016 Sportujeme při 50. let TJ Slavia, Hradec Králové 04.06.2016 Staroměstská dětská miniolympiáda, Staré Město 04.06.2016 Streetball challenge Plzeň 2016, Plzeň 04.06.2016 Velká cena Železné Rudy – Belveder, Železná Ruda 05.06.2016 22. ročník závodů horských kol okolo vodního hradu Švihov, Švihov 05.06.2016 Dětský den s TJ Velká Losenice, Velká Losenice 05.06.2016 Dětský sportovní den, Česká Třebová 05.06.2016 Kros Popelka, Lomnice nad Popelkou 05.06.2016 Šumná jízda 2016, Jeseník Dětřichov 06.06.2016 Pojď si vybrat, co tě baví, Prachatice 07.06.2016 Pingpongový turnaj dvojic o titul „Mistr profesora Josefa Brože“, Vlachovo Březí 08.06.2016 Finále Dětské Zlaté ligy, Olomouc 10.06.2016 Děti na startu, Kladno 10.06.2016 Dny města Dolní Benešov, Dolní Benešov 10.06.2016 Kadaňský Drak, Kadaň 11.06.2016 Den města a sportu, Libušín 11.06.2016 Dětský den Rugby Clubu Říčany 2016, Říčany 11.06.2016 Hornettlon, Ralsko 11.06.2016 III. ročník turnaje v minivolejbalu, Chotěboř 11.06.2016 Moravská brána 2016, Černotín 11.06.2016 Mostecká věž, Mosty u Jablunkova 11.06.2016 O Pelhřimovského pěšce, Pelhřimov 11.06.2016 POMORAVÍ CUP 2016, Jindřichov 11.06.2016 Přespolní běh o Kozákovský polodrahokam, Lhota u Semil 11.06.2016 Rudolfovská 5-ka, Rudolfov 11.06.2016 Veselské in-line závody, Veselí nad Moravou 11.06.2016 XTri Ostrov 2016, Ostrov 11.06.2016 Den sportovišť města Brna 2016, Brno 12.06.2016 Jablonecké bloudění, Milíře 14.06.2016 Turnaj v bezkontaktním ragby základních škol, Havířov-Město 15.06.2016 Trojboj všestrannosti pro žáky 1. – 5. tříd ZŠ Libereckého kraje – krajské finále, Turnov 16.06.2016 Festival dračích lodí Hranice 2016, Hranice 17.06.2016 Beachhandball Most 2016, Most 17.06.2016 Kooperativa Beach maratón 2016, Znojmo 17.06.2016 Sportovní den seniorů okresu Vyškov 2016, Vyškov 17.06.2016 Sportovní den ve Hřebči, Hřebeč 17.06.2016 Večerní běh Bruntálem, Bruntál 18.06.2016 Abeceda fotbalu, Karlovice 18.06.2016 Dětský sportovní den, Loštice 18.06.2016 Fotbalový turnaj Honzy Kůstky, Plzeň 18.06.2016 III. ročník mezinárodního Sportovního dne pro rodinu 2016, Sudoměřice 18.06.2016 International MTB marathon Malevil Cup 2016, Jablonné v Podještědí 18.06.2016 Jezdecká olympiáda pro děti a dospělé, Písek 18.06.2016 Kadańské XC Okruhy, Úhošťany u Kadaně 18.06.2016 Kytínské vítání prázdnin aneb dětský den v Kytíně, Kytín 18.06.2016 Monster-streetball-action aneb sportuj mezi vinohrady, Velké Němčice 18.06.2016 Naházej to do koše, Havlíčkův Brod 18.06.2016 O pohár města Opavy 2016, Opava 18.06.2016 Opava cup 2016, Opava 19.06.2016 Bystřický fotbal pomáhá, Bystřicie nad Pernštejnem 19.06.2016 Dětská olympiáda – Vestec, Vestec 19.06.2016 KARATE NÁS BAVÍ, Česká Lípa 19.06.2016 Sportovní den, Slavkov 19.06.2016 Zajícova liga 2016, Břeclav 19.06.2016 ŽIJEME HROU, Hraje celá rodina, Třebíč 22.06.2016 Tábor hraje kuželky, Tábor 23.06.2016 2. ročník „Běhu naděje“ Velké Opatovice, Velké Opatovice 23.06.2016 Streetball na náměstí, Frýdek Místek 24.06.2016 Brandýské Dračí lodě, Brandýs nad Labem 24.06.2016 Cyklistický závod MUDr. Josefa Moudrého v Mikulovicích, Mikulovice 24.06.2016 Házená nás baví, Jindřichův Hradec 24.06.2016 Běh za zdravé Hostinné, Hostinné 25.06.2016 Akuna Cup dětí v tenise, Přerov 25.06.2016 Holešovský desetiboj, Holešov 25.06.2016 Kamenické obecní hry 2016, Kamenice 25.06.2016 Konické štrapáce a Na kole okolo Konice, Konice 25.06.2016 Letní fotbalový turnaj mládeže, Písek 25.06.2016 Memoriál Tomáše Seiferta – XXIII. ročník, fotbalový turnaj, Chotusice 25.06.2016 Moravice – letní kanoistický sjezd, Podhradí 25.06.2016 O pohár Jiřího Věříše, Praha-Zbraslav 25.06.2016 Otevřená loděnice, Březina 25.06.2016 Po stopách bojů z války roku 1866, Starkoč 25.06.2016 Pochod Krajem Oty Pavla, Branov 25.06.2016 Raftuj s námi, Roztoky 25.06.2016 Rozmarné slavnosti řeky Ostravice, Ostrava 25.06.2016 Streetball cup 2016, Ostrava 25.06.2016 Turnaj rodinných dvojic v šachu, Krnov 25.06.2016 Velíšskej přespolňák, Veliš 25.06.2016 Volejbalový turnaj smíšených družstev 2016, Milotice nad Bečvou 25.06.2016 VRŠOVAN CUP 2016, Voděrady 25.06.2016 XVII. Sportovní hry města Hodonína, Hodonín 25.06.2016 ZLATÁ KOLOBĚŽKA – PROJEĎ SE NA KOLOBĚŽCE, Plzeň 26.06.2016 Dětský den se sportem, Budíškovice 26.06.2016 Triatlon Senohraby, Senohraby 28.06.2016 VOLEJBALOVÉ SLAVNOSTI, Mělník 29.06.2016 Štafetový maratón na kolečkách, Hrabyně

Červenec

02.07.2016 43. ročník volejbalového turnaje HODSLAVICE 2016, Hodslavice 02.07.2016 Author Znovín Cup Vinařská 50, Šatov 02.07.2016 Čas-OFF-kA na Šerák, Bělá pod Pradědem 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016, Protivanov 02.07.2016 Netradiční Špindl No. 3, Špindlerův Mlýn 02.07.2016 Sportovní hry Police, Police 04.07.2016 Sportuj s Duklou, Praha 6 05.07.2016 Memoriál Davida Novotného, Milíkov 05.07.2016 Pohádkový les, Roprachtice 05.07.2016 Turnaj O kalich mistra Jana Husa, Pustějov 07.07.2016 Pardubice ČMBS Open 2016, Pardubice 09.07.2016 Lesná 2016, Litvínov 09.07.2016 Městský běh Karvinou, Karviná 09.07.2016 Strakonické slalomy, Podskalí 09.07.2016 Šumavský pohár horských kol, Stachy 09.07.2016 Zlatý Kahan, Ostrava 10.07.2016 VC XC Hrabenov – Memoriál Mirka Homoly, Ruda nad Moravou 14.07.2016 Grand Prix Silesia 2016, Velká Kraš 15.07.2016 Fotbalový turnaj v malé kopané v Želči, Želeč 15.07.2016 Noční turnaj v malé kopané, Valašská Senice 16.07.2016 19. ročník Kopřivnický drtič, Kopřivnice 16.07.2016 8. ročník závody horských kol Jeřáb 1003, Červená Voda 16.07.2016 Den otevřených dveří k výročí 90. let TJ Kotva Braník, Praha 16.07.2016 Memoriál Jana Urbana, Kostelec n. Č. lesy 16.07.2016 miniDUATLON 2016, Kunovice 16.07.2016 Nohejbalový turnaj „Otec a syn“, Bruntál 16.07.2016 Sportuje celá obec, Jílové 17.07.2016 MTB kritérium okolo hradeb, Písek 20.07.2016 Mezinárodní den šachu, Pardubice 22.07.2016 Double Cup 2016, Stříbrná Skalice 23.07.2016 Pouťové veselí – Hurá na hřiště, Velký Beranov 23.07.2016 Sapeli Cup – Mankovo sportovní odpoledne, Polná 23.07.2016 TRIATHLON MĚLNÍK, Mělník 30.07.2016 Běh na Lysou horu, Krásná 30.07.2016 Lázský bodlo, Bohutín 30.07.2016 Modrá stuha Lipna 2016, Černá v Pošumaví 30.07.2016 TTCup 2016, Hodonín 31.07.2016 Železný muž aneb vyžlovský triatlon, Vyzlovka

Srpen

05.08.2016 Českokrumlovský trojboj, Český Krumlov 05.08.2016 X. ročník míčového sedmiboje náctiletých, Chotěboř 06.08.2016 O Pohár Lulče 2016, Luleč 08.08.2016 Příměstský sportovní kemp, Praha 13.08.2016 Grand Prix Forman 2016, Starý Jičín-Janovice 13.08.2016 Playmakers Cup 2016, Prostějov 13.08.2016 Račí stezkou, Semily 13.08.2016 Volejbalová Dřevěnice, Dřevěnice 14.08.2016 Žebrácká pětadvacítka, Žebrák 15.08.2016 Bruslete všichni, Prostějov 17.08.2016 Dětský tenisový sportovní den, Ostrava 2 20.08.2016 Force Rusavská 50ka, Rusava 20.08.2016 Fotbal – malá Roprachtická kopaná, Roprachtice 20.08.2016 Losinský Triatlon 2016, Losiná 20.08.2016 Ve Víru běháme všichni 2016, Vír 20.08.2016 Velká cena Tesáku, Rajnochovice 20.08.2016 Všesportovní den obce Vysočina, Vysočina 21.08.2016 Mokrolazecká 60, Mokré Lazce 26.08.2016 15. ročník sportovních her tělesně postižených Hrabyně, Hrabyně 26.08.2016 Horská kola STUPNO, Stupno 27.08.2016 10. ročník Loučení s prázdninami, Nové Dvory 27.08.2016 4. ročník Moravskoslezský cup U 8, Kravaře - Kout 27.08.2016 Dálkový pochod Cestami Jaroslava Haška, Světlá nad Sázavou 27.08.2016 Káranské sportovní hry, Káraný 27.08.2016 Karlův krok, nordic walking pochod, Boží Dar 27.08.2016 MTB Jevíčko, Jevíčko 27.08.2016 O pohár starosty města Náchoda, Náchod 27.08.2016 Plážový víkend, Ústí nad Labem 27.08.2016 Pohádkový les, Ostrava Stará Bělá 27.08.2016 SPOKE MTB Maraton Kralovice, Kralovice 27.08.2016 Sportovní den pro děti, Hrazánky 27.08.2016 Sportovní dětský den – ukončení prázdnin, Malšice 27.08.2016 Sportovní rozloučení s prázdninami, Valeč 27.08.2016 TONDŮV MEMORIÁL smíšených družstev ve volejbale 2016, Osoblaha 27.08.2016 Turistický pochod Krajem nezbedného bakaláře, Rakovník 31.08.2016 Zdravý florbal 2016, Jihlava

Září

03.09.2016 1. kolo Poháru města Prostějova v malé kopané, Brodek u Prostějova 03.09.2016 16. Šumavský kufr, Žlíbek u Kašperských Hor 03.09.2016 Barokomaraton 2016, Plasy 03.09.2016 Blanenský GOLEM, Blansko 03.09.2016 JIZERSKÁ 50 RUN 2016, Bedřichov v Jizerských horách 03.09.2016 Sportuj s námi aneb kdo nesportuje není Přerovák, Přerov 03.09.2016 Východočeský vodácký maraton – memoriál Zdenka Choda 47. ročník, Pardubice 04.09.2016 25. ročník Krakonošova přespolního běhu, Harrachov 04.09.2016 Dětská sportovní olympiáda Ledenice, Ledenice 04.09.2016 Kujebike 2016, Vysoké Mýto 04.09.2016 Střešovický den na písku, Praha 07.09.2016 Opavská míle 2016, Opava 08.09.2016 Soutěž o nejtalentovanější mateřské školky Jablonce n. N., Jablonec nad Nisou 08.09.2016 Večerní běh Novou Včelnicí, Nová Včelnice 09.09.2016 Kyjovský dětský sportovní koktejl, Kyjov 10.09.2016 Babinského sobota s netradičními sporty, Litoměřice - Pokratice 10.09.2016 Běh Kovohutěmi, Příbram 10.09.2016 Běh Matyáše Žďárského, KožichoviceKožichovice 10.09.2016 Běh okolo Soliska, Zubří 10.09.2016 Den náborů na Kraví hoře 2016, Brno 10.09.2016 Den seniorů, Hustopeče 10.09.2016 Kladenský maratón 2016, Kladno 10.09.2016 Košířský víceboj, Praha 10.09.2016 Prachatické debly, Prachatice 10.09.2016 Přípravný turnaj mládeže, Blansko 10.09.2016 Sportík 2016, Karlovy Vary 11.09.2016 Benešovský Běžecký Festival 2016, Benešov 11.09.2016 Jezdecké hobby závody, Svoboda nad Úpou 11.09.2016 Město na kolech, Hradec Králové 11.09.2016 Podzimní lesní běh na Lhotách, Lhota u Semil 13.09.2016 Běh štěstí a zdatnosti, Sokolov 15.09.2016 Děti na startu i v Českých Budějovicích, České Budějovice 15.09.2016 HÁZENKÁŘSKÝ DĚTSKÝ DEN, České Budějovice 15.09.2016 Zacvičte si od narození, Praha 6 16.09.2016 Atletika pro děti, Kladno 17.09.2016 Běh Moravským krasem, Sloup v Moravském krasu 17.09.2016 Běh rodným krajem Emila Zátopka, Kopřivnice 17.09.2016 Házej, skákej, utíkej…zmrzlinu si v cíli dej, Domažlice 17.09.2016 Rynárecká Bejkovna 2016, závod horských kol na okruzích, CROSS COUNTRY, Rynárec 18.09.2016 Běh přes Desenské kopce, Desná 21.09.2016 41.ročník Beskydského azimutu mládeže v orientačním běhu, Třinec 21.09.2016 Lipenská koloběžka K-Tour 2016 smíšené štafety, Lipník nad Bečvou 23.09.2016 Odpoledne netradičních sportů, Praha 6 23.09.2016 Nábor do oddílů sportu – hokeje, in-line hokeje a krasobruslení, Rakovník 24.09.2016 2HRADY, Bradlecká Lhot 24.09.2016 Bernartický cyklokros, Bernartice 24.09.2016 Extrém Race, Přerov 24.09.2016 Nohejbalový pouťový turnaj, Lukavec 24.09.2016 Stěžerské šlapačky a cyklačky, Stěžery 24.09.2016 Velká cena mládeže v šachu okresu Bruntál – jednotlivců a družstev, Třemešná 24.09.2016 Vřesovský výšlap za krásami podzimu, Vřesovice 25.09.2016 Borovinská 10, Třebíč 25.09.2016 CYKLOKROS – ČERNÁ OPAVA, Vrbno pod Pradědem 25.09.2016 Severskou chůzí kolem Kladna, Kladno 28.09.2016 Bee Ball Day 2016, Kostelec nad Orlicí 28.09.2016 Beeball day, Havlíčkův Brod 28.09.2016 Den pohybu a zdraví, Týnec nad Sázavou 28.09.2016 Den věží a rozhleden ČR, České Budějovice 28.09.2016 Valašská in-line mánia, Karolinka 29.09.2016 FESTIVAL DRAČÍCH LODÍ ZNOJMO 2016, Znojmo 29.09.2016 Večerní běh Kaplicí – 49. ročník, Kaplice 30.09.2016 Čusáček Vyškovska 2016, Vyškov 30.09.2016 Kdo sportuje, nezlobí, Strakonice

Říjen

01.10.2016 40. ročník Pochodu slováckými vinohrady, Hodonín 01.10.2016 Běh města Příbrami, Příbram 01.10.2016 Běh okolo Kuřidla 2016, XVI. ročník memoriálu Františka Kováře, Strakonice - Habeš 01.10.2016 Lesní běh, 44. ročník, Josefův Důl 01.10.2016 Oslavanský podzimní kros, Oslavany 01.10.2016 Telnický lesní běh 2016, Adolfov v Krušných horách 01.10.2016 Třemošenská 50, Třemošná 01.10.2016 Závod veřejnosti (amatérů), Ostrava 02.10.2016 Běh Okolo Panorámy, Jáchymov 02.10.2016 Huť – Bratříkov – Huť – 44. ročník krosu, Huť 02.10.2016 Kutilka v pohybu, Český Brod 05.10.2016 Plavecká soutěž měst, Beroun 06.10.2016 Večerní běh Táborem, Tábor 08.10.2016 56. Cena Metuje, Nové město nad Metují 08.10.2016 BĚH KOLEM HEJTMANU, Chlum u Třeboně 08.10.2016 Běh města Pelhřimov, Pelhřimov 08.10.2016 Dálkový pochod „Za Malínským křenem“, Kutná Hora 08.10.2016 Krumlovský Vodácký maraton, Vyšší Brod 08.10.2016 Lesní běh Říčany XCR 2016, Říčany 08.10.2016 Máchův běh, Litoměřice 08.10.2016 Sportovní atletický víceboj, Cheb 09.10.2016 Běh kolem Klostermannovy studánky, Rudice 09.10.2016 Borský kros 2016, Machov 09.10.2016 Pohár předsedy JKAS – atletika, České Budějovice 09.10.2016 Vejšlap za Polabskými strašidly, Čelákovice 14.10.2016 24 hodin stolního hokeje, Most 15.10.2016 Běh Borským parkem 2016, Plzeň 15.10.2016 Běh podzimním parkem Šternberk, Šternberk 15.10.2016 České Kimle 2016, Slatiňany 15.10.2016 Chřibský maratón, Kroměříž 15.10.2016 Lesní běh Kolem Ameriky, Písek 15.10.2016 Mělnický festival sportu 2016, Mělník 15.10.2016 Vavřinecký potok 2016, Vavřinec 15.10.2016 Velká pardubická cross country, Pardubice 16.10.2016 Běh zámeckým parkem, Klášterec nad Ohří 16.10.2016 Rio Botičo, Praha 18.10.2016 Seniorské rozhýbání – unicurling, Praha 6 18.10.2016 STREET HOCKEY CUP 2016, Plzeň 21.10.2016 Memoriál Jiřího Šmrhy, Jihlava 22.10.2016 59. ročník silničního běhu Hronov – Náchod, Náchod 22.10.2016 Velká cena Plzně 2016, Plzeň 23.10.2016 Velká cena Monaka – 37. ročník, Slatiňany 28.10.2016 Běh okolo jezera Most, Most 28.10.2016 Florbalový turnaj „O pohár Čertovy hrbatiny 2016″, 2. ročník, Milevsko 28.10.2016 Týnišťská desítka, Týniště nad Orlicí 30.10.2016 Nordic Wakling Tour 2016 Praha – Divoká Šárka, Praha

Listopad

04.11.2016 Pramínek Cup 2016 Pardubice, Pardubice 04.11.2016 Ústí nad Labem – Milešovka v noci, memoriál Hanky Vocáskové, 51. ročník, Ústí nad Labem 05.11.2016 Hornická desítka, Frýdek-Místek 05.11.2016 Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka, Otrokovice 05.11.2016 Pohár Pražských Běžeckých Nadějí – Podzimní běh Olympu 2016, Praha 7 06.11.2016 Běh kolem Doubravky 2016 – 72. ročník, Teplice 06.11.2016 Výstaviště 2016, Brno 08.11.2016 Turnaj neregistrovaných v kuželkách, Červený Kostelec 09.11.2016 Moravice – odemykání, Kružberk 12.11.2016 20. Ročník běhu Za jedovnickým kaprem – memoriál Jiřího Kovaříka, Jedovnice 12.11.2016 Den s jógou, Ostrava 12.11.2016 Dětský boulderingový závod Boulder Bambini, Praha 12.11.2016 HROUZOVKA 2016, 30. ročník, Krnov 12.11.2016 Víkend pro stolní tenis pod patronací Marie Hrachové, Ostrava-Výškovice 13.11.2016 83. Velká kunratická, Praha 4 17.11.2016 Běh městem Hradec Králové, 26. ročník, Hradec Králové 17.11.2016 Běh stříbrnou stezkou, Tábor 26.11.2016 Hradecký microfutsal 2016, Vysoká nad Labem 26.11.2016 Memoriál Járy Masopusta, Mistrovice 26.11.2016 O pohár města Hradce, Hradec nad Moravicí 26.11.2016 Vyškovský Mikulášský běh – Memoriál Milana Dvořáka, Vyškov 27.11.2016 Podzimní běh lyžařů, Senohraby

Prosinec

01.12.2016 Mikulášská laťka, Tábor 02.12.2016 Mikulášské házení, Rychnov nad Kněžnou 02.12.2016 Náborový den sportů – Břeclavsko, Břeclav 03.12.2016 Dětská Mikulášská zábava, Hostivice 03.12.2016 Mikulášská sobota s házenou, Kopřivnice 03.12.2016 Mikulášský běh do pohádkového lesa, Sezimovo Ústí 03.12.2016 Předvánoční hecboj dvojic pro veřejnost, Tábor 04.12.2016 24. ročník Malé ceny Velké Verandy, Choceň 04.12.2016 71. Mikulášský běh na Bradech u Jičína, Jičín 04.12.2016 Mikulášský běh Včelná, Včelná 09.12.2016 Vánoční turnaj dětí a mládeže do 18 let ve florbale, Dačice 14.12.2016 Plavání základních škol, Jindřichův Hradec 14.12.2016 Vyzkoušej si florbal jinak-náborová akce v Plzni, Plzeň 16.12.2016 Talent CUP, Frýdlant nad Ostravicí 17.12.2016 Turnaj mladších žáků v sálové kopané – Kunžak, Kunžak 17.12.2016 Vánoční Sázava, Krhanice 18.12.2016 Vánoční pohár talentů, Ústí nad Labem 22.12.2016 STOLNÍ TENIS – TURNAJ PRO PŘÍCHOZÍ, Vlašim 22.12.2016 Vánoční cena se soutěží Plave celá rodina, Strakonice 26.12.2016 70. ročník Memoriálu Alfreda Nikodéma, Praha 26.12.2016 Běh o Litultovickou vánočku, Litultovice 26.12.2016 Štěpánský běh, Prachatice 27.12.2016 Vánoční fotbalový turnaj mládeže, Písek 29.12.2016 Doberský míček, Dobré 30.12.2016 Ktlon (Kelský biatlon), Kly 30.12.2016 Předsilvestrovský pochod Poodřím, Studénka 30.12.2016 Vánoční turnaj ve stolním tenise o „Přeborníka města Telče“ (32. ročník), Telč 31.12.2016 Silvestrovský běh na Benediktu 2016, Most 31.12.2016 Silvestrovský výstup na Mehelník 2016, Písek