Týden.cz: Samková s Kulhavým tahali pod Kohákovým bičem mašinu

Čeští olympionici snowboardcrossařka Eva Samková a biker Jaroslav Kulhavý tahali pod bičem režiséra Jakuba Koháka lokomotivu „Bloudilku“. Zdá se vám to šílené? Zmínění interpreti takto podpořili úspěšný projekt ČUS Sportuj s námi , který má za sebou první rok činnosti.

Známý režisér, který si tu a tam občas sám zahraje nějakou tu bláznivou roli, se s ničím nepáral. Zavelel na oba zlaté medailisty, aby si vzali do ruky provazy a rozpohybovali rychlíkovou lokomotivu. Scéna připomínala stavbu pyramid, Kohák nezapomněl ani na bič. S ním v zádech se to zmíněné dvojici povedlo.

Reklamní spot měl především upozornit na činnost České unie sportu a jeho činnost v rámci projektu ČUS Sportuj s námi,“ který nabádá veřejnost ke zdravému životnímu stylu a aktivnímu trávení volného času. Také se snaží zviditelnit práci dobrovolných organizátorů, trenérů a funkcionářů, kteří se na akcích podílejí.

V roce 2014 se účastnilo ČUS Sportuj s námi , jehož generálním partnerem jsou České dráhy, na 180 vybraných sportovních klubů, spolků a turnajů, což znamená podle oficiálních stránek projektu 150 – 200 tisíc zapojených sportovních nadšenců.

PODÍVEJTE SE SAMI NA OTROČINU SPORTOVCŮ POD KOHÁKOVÝM BIČEM:

URL| http://www.tyden.cz/rubriky/sport/olympiada/samkova-s-kulhavym-tahali-pod-kohakovym-bicem-masinu_326449.html