Byl vyhlášen další ročník projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi na rok 2024

Projekt České unie sportu Tipsport Sportuj s námi každoročně zapojí do zhruba pěti stovek soutěží v nejrůznějších sportovních disciplínách po celé České republice okolo 200 000 vyznavačů pohybu zejména z řad amatérů a mládeže. Právě letos dosáhl počet akcí i aktivně zapojených účastníků k nejvyššímu za poslední roky. Dobrou zprávou pro všechny v této souvislosti je, že projekt bude pod stejným názvem pokračovat také v roce 2024.

Výkonný výbor České unie sportu na svém říjnovém zasedání schválil vyhlášení nového ročníku. Financován bude opět díky partnerské spolupráci ČUS se společnostmi Tipsport a Car4Way. Termín pro přihlašování akcí pořádaných členskými subjekty ČUS prostřednictvím elektronické přihlášky byl stanoven od 1. do 30. listopadu a předpokládá se, že finální kalendář akcí projektu znovu zahrne zhruba 500 sportovních událostí pro veřejnost po celé České republice.

Do projektu budou zařazovány už tradičně akce napříč mnoha; sporty, zpravidla s větším počtem účastníků, které probíhají každoročně a mají ověřenou tradici, známou a dobrou sportovní i společenskou úroveň a rozsah. Zařazeny mohou být však také akce náborového charakteru i nové akce s prověřeným odpovídajícím konceptem a doloženou proveditelností.