Divadlo v Kobylisích uvede taneční představení o nejrůznějších podobách lásky

V pátek 27. ledna se jeviště Salesiánského divadla v Praze v Kobylisích přemění na taneční parket. Proběhne zde celovečerní představení taneční školy Danceway. Jedná se o reprízu prosincového, vánočního pořadu „Love connection – Jaká může být láska a její podoby“.

Love connection

Již desátý rok se tímto způsobem taneční škola prezentuje nejen rodičům svých svěřenců, ale také novým zájemcům o tanec. Poněkolikáté se vždy v prosinci konají první vystoupení a pro velký zájem nejen současných tanečníků a jejich rodinných příslušníků, ale také veřejnosti se v lednu tato představení opakují.

 „Večer má dvě části. V první polovině se představí zástupci všech našich věkových kategorií s  vystoupením, které se za půl roku naučili se svými lektory. Ve druhé polovině diváci uvidí naše A-týmy dospělých a juniorů s tanečním příběhem na zadané téma, v němž samozřejmě nechybí tematické kostýmy, rekvizity a potřebné kulisy,“ uvádí Adéla Bučková z Danceway.

Představení začíná v 19,30 hodin. Nejprve vystoupí nejmladší děti ve věku 4 až 9 let, následují junioři, dospělí a také nejstarší skupina rodičů, tzv. oldies.

Divadlo má kapacitu asi 350 míst. Publikum tvoří rodiče dětí, přátelé a pozvaní hosté. Pro naše tanečníky je velkým zážitkem vystupovat před plným sálem, ale je to také důležitý moment pro jejich další kariéru. Příjemná atmosféra a velký potlesk je pro ně silnou odměnou za jejich půlroční práci,“ dodává Adéla Bučková.