Novinky

Memoriál Tomáše Bubláka 22. 2. 2024

Hokejový turnaj hasičů, záchranářů a zdravotníků, kteří byli blízcí spolupracovníci Tomáše Bubláka je vzpomínkou na jeho působní v klubu, u hasičů a ve městě Brumov-Bylnice.

Pokračovat ve čtení ►

REGIONÁLNÍ OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE – FLORBAL 22. 2. 2024

Již 30. ročník Regionální olympiády dětí a mládeže ve florbalu zahrnuje finálový den chlapců ze 6. – 7. tříd. Z okrskových kol se do závěrečného turnaje probojuje šest nejlepších družstev ze základních škol.

Pokračovat ve čtení ►

24 hodin stolního hokeje 22. 2. 2024

Otevřené turnaje ve třech různých stolních hokejích. V průběhu 24 hodin – od pátku 9 hod. do soboty 9 hod. – si můžete zahrát českou klasiku: billiard-hockey šprtec, dále air-hockey a táhlový hokej Chemoplast. Soutěžit mohou všechny věkové kategorie, výkonnost není rozhodující, zapojit se mohou jak ostřílení borci na jedné straně, tak i úplní nováčci […]

Pokračovat ve čtení ►

Panthers Day 8. 2. 2024

Panthers day je dnem pro děti, kterým na venkovním hřišti postavíme venkovní povrch na florbal a připravíme také několik dalších zábavných stanovišť, na nichž si mohou vyzkoušet různé florbalové i obecné sportovní dovednosti. Nesmí chybět nafukovací hrady a skluzavky, aby bylo o zábavu opravdu dobře postaráno. Všichni si tak mohou vyzkoušet, na co budou mít […]

Pokračovat ve čtení ►

Turnaj Gorila 2024 8. 2. 2024

Mezinárodní florbalový Turnaj Gorila patří mezi nejvýznamnější florbalové akce v Česku. Je určený pro šest věkových kategorií hráčů a hráček ve věku od 5 do 17 let. Kromě florbalu je v rámci akce připravený další doprovodný program a zábava.

Pokračovat ve čtení ►

Open florbal v Těšíně 21. 1. 2024

Open florbal Těšín je akce pro širokou veřejnost, při které se uskuteční celodenní turnaj pro veřejnost se zapojením florbalových hráčů našeho klubu. V rámci tohoto turnaje bude možnost si na menším hřišti vyzkoušet střelbu nebo slalom mezi kužely. V závěru dne proběhne štafeta tří věkových kategorií.

Pokračovat ve čtení ►

Brno Opengame 2024 21. 1. 2024

Osmnáctý ročník mezinárodního florbalového turnaje Brno Opengame 2024, který je největším turnajem na území města Brna, se tradičně koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna a hejtmana Jihomoravského kraje. V červnu Brno přivítá více než 400 týmů nejen z České republiky a Slovenska. Letos se opět zúčastní týmy ze Švédska, Polska, Lotyšska, Maďarska či Švýcarska. […]

Pokračovat ve čtení ►

ORCA SUMMER CUP 2024 21. 1. 2024

ORCA SUMMER CUP 2024 je florbalový turnaj, který se hraje na malém hřišti. Letos vyrostou na zimním stadiónu v Krnově čtyři takové plochy. Dětské kategorie odehrají elévové (ročníky 2013, 2014) a starší žáci (2009, 2010). V dospělých kategoriích nastoupí muži a ženy.

Pokračovat ve čtení ►

Starší příspěvky →