Novinky

Pojď si zasportovat! 21. 1. 2024

Akce pro širokou veřejnost na které si nejen děti, ale i dospělí mohou vyzkoušet asijské sporty – judo, karate, aikido. Součástí bude i dětský den plný her a zábavy pro děti.

Pokračovat ve čtení ►

Akce Judo pro děti a zájmové hry 18. 1. 2023

Mini turnaj je určen dětem, které dosud nejsou registrované. Po jeho skončení jsou připraveny netradiční soutěže v areálu, kde si malí účastníci mohou zasportovat v různých disciplínách i se svými rodiči a rozhodnout se případně, jaký sport si následně zvolí. Zde také mohou vyhrát první medaile a drobné ceny. Celá akce je zakončená dětským dnem.

Pokračovat ve čtení ►

Písek = sportující děti judo 17. 1. 2023

Akce je určena pro začátečníky ve věkové kategorii od 6 do 9 let. Seznámení se sportem judo. Děti obdrží medaile a diplomy. Kategorie je smíšená dívky a kluci, soutěží společně ve váhových kategoriích.

Pokračovat ve čtení ►

Turnaj pro všechny zač. judisty 18. 1. 2022

Turnaj přípravek, mladších a starších žáků. Tato akce je určena pro veřejnost a zároveň slouží jako náborová akce. Děti si vyzkouší nový sport – judo. Občerstvení a ceny pro děti zdarma.

Pokračovat ve čtení ►

Nauč se sebeobranu a judo 18. 1. 2022

Tato akce se koná pravidelně a těší se velkému zájmu zejména dětí a mládeže. Po skončení akce vždy proběhne dětský den, kde si účastnici mohou vyzkoušet i jiné sporty formou mini soutěží (střelba ze vzduchovky, mini kopaná, a podobné soutěže o sladké odměny nebo diplomky). Akce slouží také jako náborová do různých sportů a kroužků, […]

Pokračovat ve čtení ►

Turnaj pro všechny začínající judisty 7. 6. 2021

Akce je určena pro začínající judisty a mladší žactvo, obě kategorie dívčí i chlapecká soutěží ve stejné váhové kategorii společně. Turnaj slouží pro zájemce ze široké veřejnosti i okresu. Děti jsou odměněny diplomem a medailí, dále mají pitný i stravovací režim zdarma.

Pokračovat ve čtení ►

Sportovní den otevřených dveří SK JUDO Č. Budějovice 7. 6. 2021

Den otevřených dveří – ukázky Judo, možnost vyzkoušet cvičení na strojích ve Fitness, možnost zahrát si stolní tenis. Soutěže, hry, volné cvičení na žíněnce Tatami.

Pokračovat ve čtení ►

Aprílový turnaj dětí v judu SKP Písek 2019 24. 1. 2019

Turnaj žákovských kategorií a přípravek, který je pro celý Jihočeský kraj a zúčastňují se i oddíly z jiných okresů Západočeského kraje. Na tomto tradičním turnaji se dělá výběr žáků, kteří mají v rámci kraje společná soustředění. První tři místa jsou oceněny diplomem a medailí a družstva obdrží poháry dle umístění. Během akce je zajištěn pitný […]

Pokračovat ve čtení ►

Starší příspěvky →