Novinky

Turnaj pro všechny zač. judisty 18. 1. 2022

Turnaj přípravek, mladších a starších žáků. Tato akce je určena pro veřejnost a zároveň slouží jako náborová akce. Děti si vyzkouší nový sport – judo. Občerstvení a ceny pro děti zdarma.

Pokračovat ve čtení ►

Nauč se sebeobranu a judo 18. 1. 2022

Tato akce se koná pravidelně a těší se velkému zájmu zejména dětí a mládeže. Po skončení akce vždy proběhne dětský den, kde si účastnici mohou vyzkoušet i jiné sporty formou mini soutěží (střelba ze vzduchovky, mini kopaná, a podobné soutěže o sladké odměny nebo diplomky). Akce slouží také jako náborová do různých sportů a kroužků, […]

Pokračovat ve čtení ►

Turnaj pro všechny začínající judisty 7. 6. 2021

Akce je určena pro začínající judisty a mladší žactvo, obě kategorie dívčí i chlapecká soutěží ve stejné váhové kategorii společně. Turnaj slouží pro zájemce ze široké veřejnosti i okresu. Děti jsou odměněny diplomem a medailí, dále mají pitný i stravovací režim zdarma.

Pokračovat ve čtení ►

Sportovní den otevřených dveří SK JUDO Č. Budějovice 7. 6. 2021

Den otevřených dveří – ukázky Judo, možnost vyzkoušet cvičení na strojích ve Fitness, možnost zahrát si stolní tenis. Soutěže, hry, volné cvičení na žíněnce Tatami.

Pokračovat ve čtení ►

Aprílový turnaj dětí v judu SKP Písek 2019 24. 1. 2019

Turnaj žákovských kategorií a přípravek, který je pro celý Jihočeský kraj a zúčastňují se i oddíly z jiných okresů Západočeského kraje. Na tomto tradičním turnaji se dělá výběr žáků, kteří mají v rámci kraje společná soustředění. První tři místa jsou oceněny diplomem a medailí a družstva obdrží poháry dle umístění. Během akce je zajištěn pitný […]

Pokračovat ve čtení ►

Sportovní den pro veřejnost 1. 2. 2018

Každoroční akce spojená s dětským dnem při kterém se zapojují rodiče a široká veřejnost do různých soutěží a aktivit.

Pokračovat ve čtení ►

Sportovní den – 50 let SK Judo České Budějovice 1. 2. 2018

Herní a soutěžní den v prostorách působení sportovního klubu Judo České Budějovice, spojený s ukázkami Judo a volným vstupem do Fitness u příležitosti 50. výročí od založení klubu. Akce určená pro všechny věkové kategorie.

Pokračovat ve čtení ►

Starší příspěvky →