Novinky

Vánoční volejbalový turnaj mládeže 4. 2. 2023

Tradiční Vánoční volejbalový turnaj je určen pro kategorie žáků, žákyň, kadetů a juniorů. Koná se za účasti zhruba 30 týmů (250-300 sportovců). Všechny týmy na závěr obdrží věcné ceny, ty nejlepší také poháry. Pro sportovce je zajištěno bohaté občerstvení a pořadatelský servis (rozhodčí, zapisovatelé, pořadatelé).

Pokračovat ve čtení ►

Jevíčko Srstka Open – 22. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev 4+2 4. 2. 2023

Tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev. V každém týmu musí nastoupit minimálně dvě ženy či dívky. Turnaje se účastní 10-12 družstev složených z dospělých i studentů středních a vysokých škol. Po zápasech ve skupinách postoupí nejlepších osm týmů do závěrečného playoff. Po ukončení turnaje je připraven kulturní program s živou hudbou, tombolou a bohatým občerstvením.

Pokračovat ve čtení ►

13.ročník turnaje „O pohár starosty města Náchod“ 30. 1. 2023

V pořadí 13. ročník turnaje se pořádá v sobotu 2. i v neděli 3. září a je určen pro všechny mládežnické kategorie dívek od mladších žákyň po juniorky. Turnaj se koná na volejbalových kurtech i na víceúčelovém hřišti v areálu Hamra ve středu města a je nejen ukázkou dovedností pro veřejnost a pro rodiče mladších […]

Pokračovat ve čtení ►

Volejbalový turnaj o Kylešovskou žabu 26. 1. 2023

Jedná se o šestkový volejbalový turnaj mužů a žen. Akce je určena jak pro dospělé, tak i pro juniory. Tento turnaj má dlouholetou tradici, proto je velmi populární nejen mezi opavskými volejbalisty a volejbalistkami, ale také mezi diváky. Nejlepší hráči a družstva získávají bohaté ceny a poháry. Během turnaje je připraveno výborné občerstvení a po […]

Pokračovat ve čtení ►

Tondův memoriál smíšených družstev ve volejbale 2023 26. 1. 2023

Tondův MEMORIÁL smíšených družstev ve volejbale je tradiční volejbalový turnaj mixů (2 ženy + 4 muži), který se hraje na třech antukových hřištích v areálu parku v Osoblaze. Turnaj je určený široké veřejnosti. Pravidelně se ho účastní 10-12 týmů z celé republiky. Během turnaje je pro hráče zajištěn oběd a občerstvení v podobě bufetu, grilu, […]

Pokračovat ve čtení ►

XXXXIV. ročník volejbalového turnaje mužů a žen 26. 1. 2023

Volejbalový turnaj se uskuteční ve sportovním areálu TJ Sokol Bezděkov a zápasy se odehrají na 4 antukových kurtech. Systém turnaje bude stanoven podle počtu přihlášených družstev.

Pokračovat ve čtení ►

Volejbalový turnaj „Zábořská smeč“ 26. 1. 2023

Zábořská smeč je tradiční turnaj amatérských smíšených týmů ve volejbale. Je určen pro širokou veřejnost, není nijak omezen věkem ani úrovní hry. V průběhu dne je zajištěno občerstvení a na závěr proběhne vyhlášení vítězů.

Pokračovat ve čtení ►

Memoriál Otakara Blažka 26. 1. 2023

Tradiční volejbalový turnaj mládeže (chlapci + děvčata) kategorie U18, U20, U22.Turnaj pořádáme jako vzpomínku na význačnou osobnost sportu -bývalého ředitele SC Nymburk a osobnost českého volejbalu.

Pokračovat ve čtení ►

Starší příspěvky →