47. ročník „O vepřové speciality“ ve volejbalu

Volejbal

16. 4. 2016 Čestice Sdílet na Facebooku

Volejbalové smeče v Česticích ocení jitrnicemi a tlačenkou

Volejbalisté TJ Sokol Čestice pořádají v sobotu 16. a v neděli 17. dubna 2016 už 47. ročník turnaje, který těm nejlepším v jednotlivých kategoriích nabídne netradiční ceny – vepřové speciality!

Na sedmi antukových kurtech si to první den rozdají družstva žen krajských a vyšších soutěží, muži okresních soutěží, kadeti a junioři, na pořadu bude rovněž klání smíšených družstev 4 + 2. V neděli se pořad v podstatě otočí – pod sítí se sejdou družstva mužů krajských a vyšších soutěží, ženy okresních soutěží, kadetky a juniorky a opět budou hrát smíšená družstva 4 + 2. Herní systém turnajů pořadatelé zvolí až v den konání podle počtu přihlášených družstev.

„Stejně jako v loňském roce očekáváme účast 40 družstev, která se mohou přihlásit ještě v den konání turnaje do půl deváté, kdy od 9,00 hodin bude zahájena hra. Vybíráme čtyřistakorunový vklad, každé družstvo obdrží upomínkový předmět. Ta nejlepší si pak odvezou poháry a všechna družstva naše tradiční obložené mísy z vepřových specialit,“ Zabíjačkové speciality a další občerstvení bude v našem areálu zajištěno po celý den jak pro hráče, tak i pro diváky.“

V loňském roce vyhráli kategorii I. třídy mužů družstva Slavie Hradec Králové A před Omar teamem a Stavárnou, kategorii I. třídy žen Cácorky před Hronovem a juniorkami hradecké Slavie. V okresních kláních byli nejlepší muži hrající pod názvem Činkomanko před Hronováčkem a Chvaleticemi, mezi ženami pak Červený Kostelec před Griotkami a Náchodem.