50. Jizerská 50

Běh na lyžích

19. 2. 2017 Bedřichov v Jizerských horách Sdílet na Facebooku

JIZERSKÁ PADESÁTKA

Masový lyžařský závod s 50ti letou historií, určený pro širokou veřejnost, pro všechny věkové kategorie, pro všechny amatérské závodníky i závodníky profesionální. Registrace jsou možné pouze on-line přes registrační systém:  jiz50.cz

NEDĚLE, 19. 2. 2017
9:00 ČEZ Jizerská 50 – 50 km klasicky (8:45 start ELITE ženy)
11:45 Vyhlášení vítězů

Reportáž

REPORTÁŽ: Jubilejní Jizerská 50 se představila v plném lesku – hlavní závod absolvovalo 4 082 běžkařů 20. 2. 2017

Česká běžkyně na lyžích Kateřina Smutná vyhrála v neděli 19. února jubilejní, 50. ročník ČEZ Jizerské padesátky. Švédku Brittu Johanssonovou-Norgrenovou předčila o 10,5 vteřiny a v seriálu dálkových běhů Ski Classics zvítězila popáté za sebou. Mezi muži slavil triumf Nor Morten Pedersen před krajanem a obhájcem loňského prvenství Petterem Eliassenem. Nejlepší Čech, Stanislav Řezáč, dojel téměř […]