Hornettlon

Triatlon

11. 6. 2016 Ralsko Sdílet na Facebooku

Triatlon / Kvadriatlon pro všechny sportovce

11. 6. 2016 ( začátek akreditace v 8:00 ), Centrum závodu je na letišti v Hradčanech (město Ralsko).

Kategorie pro triatlon: Jednotlivci – Muži / Muži 40+ / Ženy / Elite / Týmy /.

Kategorie pro kvadriatlonu: Jednotlivci – Muži / Ženy. Týmy – do 160let / nad 160let (součet věku)/.

Trať pro triatlon jsou plavání 500m, MTB 20km, běh 5km, trať pro kvadriatlonu plavání 500m, MTB 20km, Inline brusle 11km, běh 5km. Týmy absolvují závod štafetovým způsobem.

Startovné pro jednotlivce je 250kč, pro triatlonový tým 550kč, pro kvadriatlonový tým 650kč.

Časový harmonogram

8:00 – Otevření areálu

8:30 – Otevření akreditace

10:15  – Ukončení akreditace

10:30 –  Rozprava

11:00 – Start závodu

12:30 – První závodníci dorážejí do cíle

15:00 – Vyhlášení výsledků a ukončení závodu

Hornettlon.cz je triatlon a kvadriatlon pro nadšence, kteří by se chtěli srovnat se stejně zapálenými amatérskými sportovci. Zkrátka ideální závod pro partu kamarádů nebo celou rodinu. Zakládáme si na tom, aby všude vládla pohoda a každý mohl podat maximální výkon, ať už je jakýkoliv. A vítězové u nás nejsou jen ti první.

Na start se může postavit každý kdo uplave 500 m, ujede na horském kole 20 km, odbruslí 11km, uběhne 5 km. V týmu má každý závodník za úkol vždy jednu disciplínu, díky tomu závodníci vždy podávají maximální výkon. Tratě jsou stavěny tak, že i rodiny s  dětmi dokáží absolvovat celý závod.

Pro závodníky máme připravené i doprovodné soutěže. Horskou prémii, kterou nezískává první, ale deset cen je rozprostřeno do celého startovního pole. Týmy se mohou utkat v soutěžích o největší/nejmenší tým a o nejlehčí/nejtěžší tým. A nově máme připravené i ceny pro vytrvalce (závodníky, kteří jednotlivý úsek závodu budou absolvovat nejdéle), protože takovýto výkon zaslouží odměnu.

Závodníci dostanou za své startovné pohodovou rodinou soutěž, čipovou časomíru, uvítací tašku plnou věcí, které využijí při sportu, pozávodní nápoj, guláš a originální přívěsek s logem sportu. Jako samozřejmost jsou kvalitně značené tratě a dvě občerstvovací místa.

 

Reportáž

REPORTÁŽ: I přes tropické počasí si závod Hornettlon nenechaly ujít téměř tři stovky závodníků 17. 6. 2019

Ralsko – Triatlon, nebo kvadriatlon? Osmý ročník závodů Hornettlon na Českolipsku pro všestranné sportovce měl opět velký úspěch. Krásné letní počasí přilákalo na tři stovky závodníků, teplota vody v Hradčanském rybníku měla 26 °C a nová cateringová služba nadchla nejen účastníky. „Od rána bylo nádherné, dá se říci až pekelně horké počasí. Vše však vyšlo na […]

Pokračovat ve čtení ►