Karvinský AQUATLON

Aquatlon

19. 3. 2016 Karviná Sdílet na Facebooku

Závod se skládá klasicky z běhu a plavání na distancích odstupňovaných podle kategorií.

Jedná se již o III. ročník závodu. Podrobnosti ohledně průběhu akce a přihlašování naleznete na webu akce www.karvinskyaquatlon.eu.

Závod byl založen poměrně zvláštně, nevznikl z požadavku závodníků o tento typ soutěže ale spíše z vlastního nápadu Jakuba a Adama, hlavních organizátorů. Původně byl závod rozdělen v hlavní kategorii na 400m plavání a 2 námořní míle běhu. Z důvodu zařazení do ČP v Aquatlonu však bylo v letošním ročníku nutno od této netradiční distance upustit. Za těch pár let prošel závod řadou změn a stále se vyvíjí. Organizátoři se již těší třeba právě i na Vaši účast.

Datum a místo konání: 19. 3. 2016/ 7:00 / Leonovova 1797/1, Karviná 733 01 (naproti Kauflandu)
Online přihlašování probíhá na webu akce, přihlásit se dá však rovněž na míste/ Propozice naleznete na webu akce

Start běžecké části nejmladší kategorie    14.30
Vyhlášení výsledků            Co nejdříve po doběhu posledního závodu a závodníka.
Ukončení závodu                16.30

Reportáž

REPORTÁŽ: Vydařený Karvinský aquatlon lákal hlavně žáky 20. 3. 2016

V pořadí 3. ročník Karvinského aquatlonu, který se uskutečnil v sobotu 19. března, přilákal na start 102 závodníků – 65 mužů a 37 žen. Mezi zástupci všech věkových kategorií, kterým se zalíbila kombinace plavání a běhu, byli kromě borců z České republiky také Poláci a dokonce i jeden závodník z USA. Vítězi hlavní seniorské kategorii se stali Tomasz Marcinek […]