Memoriál Vladimíra Stehlíka

Malá kopaná

22. 7. 2017 Hamry nad Sázavou Sdílet na Facebooku

Pravidla turnaje:

turnaje se může zúčastnit maximálně 16 týmů, po naplnění již nebude na další přihlášky brán zřetel

systém turnaje a rozdělení do skupin bude určen podle počtu přihlášených mužstev

hrát se bude dle oficiálních pravidel malé kopané (4+1), hrací doba 2x 12 minut, auty se kopou (autový kop) a z tohoto kopu nemůže být přímo dosaženo branky, malá domů nesmí být brankářem chycena, od branky rozehrává brankář auty výhozem, po obdržení ČK dostává hráč trest na 2 minuty a nesmí také nastoupit do dalšího utkání na turnaji budou delegovaní rozhodčí

Organizační informace:

přihlášky – název mužstva a kontaktní osoba (kapitán mužstva) zašlete nejpozději do pátku 30. 06. 2017 na email fotbalového klubu: fc.hamryns@seznam.cz nebo telefonicky: +420 737 625 328 – Srnský Michal

před rozlosováním každé mužstvo předá organizátorům soupis všech svých hráčů, registrace do turnaje

minimální počet hráčů je 5, maximální počet je omezen na 12 hráčů

minimální věková hranice je 15 let

startovné ve výši 700,- Kč musí být zaplaceno na účet klubu: 222119541/0300 nejpozději do pátku 07. 07. 2017 (do poznámky napište název týmu)

šatny a sprchy budou každému týmu k dispozici

po celou dobu turnaje bude k dispozici občerstvení – grilované sele, klobásy, točené pivo, limonáda a ostatní alkoholické i nealkoholické nápoje každé mužstvo obdrží diplom a drobné ceny, první tři mužstva obdrží ceny a pohár (vítěz turnaje navíc obdrží putovní pohár a sud piva), ceny také pro nejlepšího brankáře, hráče a střelce turnaje