Mochtínský přespolní běh – 44.ročník

Přespolní běh

6. 5. 2016 Mochtín Sdílet na Facebooku

Mochtínský přespolní běh je nejstarším a zároveň sportovci nejnavštěvovanějším přespolákem v okrese Klatovy.  Předškoláci, děti a žactvo závodí na vyznačených tratích přímo v příjemném prostředí Mochtínského sportovního areálu, dorost a dospělí (včetně vetránů) absolvují 4 km mimo areál a to na trase Mochtín – Pila – Těšetiny – Mochtín. Zde se běží po trávě, silnici, lesních a polních cestách, start i cíl je ve sport. areálu. Součástí akce je i doprovodný program pro děti a ani letos nebude v Mochtíně chybět Vlastimil Zwiefelfofer, bývalý vynikající běžec a reprezentant ČSSR, který zde bude vykonávat startéra a rozhodčího zároveň.

Přihlášky jsou v den konání závodu (pátek 6.5.2016) na místě u kabin TJ ve sport. areálu od 15,15 do 16,15 hodin při prezentaci, propozice a následně i výsledky najdete na webu TJ : www.tjmochtin.cz, fotodokumentaci z akce pak na webu Kodak Klatovy a Klatovský deník.

Mochtínský běh se uskuteční v pátek 6. 5. 2016, s prezentací a startem v Mochtíně (6 km od Klatov, směrem na Horažďovice) ve sportovním areálu.