Nordic walking a strečink Brno

Nordic walking

14. 5. 2016 Brno Sdílet na Facebooku

Nordic walking a strečink 2016 – Brno Klajdovka

Datum konání akce: sobota 14.5.2016 9:00

Registrace na místě: 9:00 – 10:00 Brno – Líšeň, hotel Velká Klajdovka  Parkování je možné podélně na ulici Jedovnická, neparkujte prosím před hotelem. Děkujeme

Start: 10:00

Startovné: platí se namístě 50 Kč dospělí a děti do 15 let ZDARMA. Startovné obsahuje registraci, startovní číslo, číslo do tomboly, občerstvení v prostoru startu a cíle, vodu a energetickou tyčinku na trasu. Zapůjčení holí: zdarma oproti vratné záloze 100 Kč. Bude zde možnost i zakoupení nových holí Leki a Gabel za zvýhodněnou cenu.

Ubytování: 800 Kč za dvoulůžkový pokoj se snídaní. Platí pouze pro registrované účastníky NW Tour a oproti námi vystavenému voucheru. Tímto děkujeme hotelu Velká Klajdovka za nabídku výhodného ubytování pro účastníky NW Tour.

Jsou přichystány různé trasy dle náročnosti a zaměření:

1) Nordic Walking – více než běh – 6 km: trasa se půjde ve svižnějším tréninkovém tempu, ukázka posilování a krátký běh s holemi se zaměřením na aktivní zapojení celého těla, strečink

2) Nordic Walking – z nuly zpátky do kondice 3,5 km: vycházka v klidném tempu s ukázkou správné techniky chůze s Nordic Walkingovými holemi. Strečink. Trasa vhodná pro osoby s malou kondicí, s nadváhou, těhotné a maminky po porodu, seniory.

Program: registrace, zahájení, seznámení s Nordic Walkingem. Během obou výletů seznámení s technikou nordic walkingu a sterčinku. Vše bude probíhat pod dohledem profesionálních instruktorů z našeho týmu chodec.com. Na závěr bude vyhodnocení a tombola.

Časový harmonogram: 09:00 – 10:00 registrace 10:00 – START po skupinách 12:30 – 13:00 ukončení pochodu 13:00 – tombola (slosování startovních čísel o věcné ceny) Nordic walking je celoroční pohybová aktivita vhodná téměř pro každého a bez omezení terénu. Nordic walking je možné využít jako možnost náročného tréninku pro sportovce, fitness aktivity pro udržení si zdraví a kondice a jako vynikající pohyb pro osoby po úrazech, nemocích v rámci rekonvalescence a rehabilitace. Správné pochopení a využití Nordic Walkingu vede k obecně zdravějšímu životnímu stylu.

Pořadatel: Český klub Nordic Walking,z.s. Spolupořadatel: chodec.com

Partnery brněnské etapy NW Tour jsou: Hotel Velká Klajdovka který poskytuje zázemí celé akci, zvýhodněné ceny ubytování a občerstvení Alpsport – prodejna s vybavením do přírody ZOO Brno Rádio Krokodýl – mediální partner Kancelář Brno – Zdravé město. Česká unie sportu 

Stránky celé NW Tour zde:  http://www.nordicwalkingtour.cz/

Stránky Českého klubu NW:  http://www.cknw.cz/