ŽIJEME HROU, Hraje celá rodina

Fotbal, Sportovní den

19. 6. 2016 Třebíč Sdílet na Facebooku

Turnaj rodin v malém fotbale na travnatém hřišti. Jde o 2. ročník společné akce spolků Žijeme hrou a SK Fotbalová škola Třebíč. Chceme hodnotnější pojetí sportu, ve kterém se na první místo vrací prožitek sportovce, zábava a osobní rozvoj. Chceme sport, který přispívá ke zdravější společnosti.

Turnaje se může zúčastnit jakkoli početná rodina dvougeneračně zastoupená. Nejmladší synové a dcery musí být mladší 18 let. Své děti do 10 let (r. nar. 2006) může každá rodina nasadit do utkání v libovolném počtu. Krom přímých rodinných příbuzných dalšími účastníky rodinného týmu mohou být tety, strýcové některého z dětí. Vlastní sportovní oblečení a obutí; jsou zakázány kopačky s vyměnitelnými kolíky. Hraje se v kategoriích 3, 4 nebo 5 hráčů. Startovné se neplatí.

PŘIHLÁŠKY – do středy 15. června na adresu info@fstrebic.cz nebo na 604238127, ale rádi vás přivítáme i v neděli přímo na hřišti. Do přihlášky uveďte jméno a příjmení dítěte do 10 let + kontakt na dospělého, který rodinu přihlašuje.

Cílem jsou prožitky ze společného rodinného sportování, zahrát si fotbálek pro radost, udělat něco pro své zdraví. Pořadatel nepovede přehled výsledků. Všechny děti do 10 let obdrží účastnickou odměnu.

– Neděle 19. června, 14.30 – 17 hod., stadión na Borovině v Třebíči, Vrchlického 990