Letošní, 67. ročník Volejbalové Dřevěnice se neuskuteční

Letošní, 67. ročník Volejbalové Dřevěnice se neuskuteční. Pořadatelé přitom do poslední chvíle připravovali kurty i veškeré zázemí pro největší turnaj pod vysokou sítí v České republice, který se měl uskutečnit ve dnech 1. a 2. srpna, resp. 8. a 9. srpna. Zpřísněná opatření a omezení, která vyhlásilo Ministerstvo zdravotnictví v souvislosti se šířením nemoci Covid-19, však zabránila konání této akce.

TJ Sokol Dřevěnice v této souvislosti publikoval 25. července na svých webových stránkách tuto prohlášení:

„S velkou lítostí oznamujeme, že na výborové schůzi TJ Sokol Dřevěnice bylo odhlasováno zrušení všech srpnových turnajů 67.Volejbalové Dřevěnice. Bylo tak rozhodnuto na základě zhoršení epidemologické situace s tím, že jsme museli vzít v potaz především zdraví a ochranu místních občanů.

Jménem TJ Sokol Dřevěnice prosíme všechny o pochopení této mimořádné situace. Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se do poslední chvíle snažili o zodpovědné přípravy turnaje, a také všem volejbalistům, kteří o letošní ročník projevili mimořádně velký zájem.

Týmům, které se nám dopředu přihlásily a zaplatily předem poplatek na náš účet, nabízíme vrácení peněz na účet nebo možnost ponechání vkladu na příští ročník turnaje.

Těšíme se na vás na dalších akcích pořádaných naší tělovýchovnou jednotou. Všichni jsme odhodláni nadále nést prapor největší letní volejbalové akce v Česku s ohromnou tradicí a věříme, že již brzy vás budeme moci pozvat na krásná volejbalová klání i zábavu, která je s tím tradičně u nás spjata.“