Mikulášská házená v Kopřivnici nejen pro členy oddílu

Klub házené Kopřivnice pořádá v neděli 10. prosince Mikulášské odpoledne, které je součástí projektu  České unie sportu ČUS Sportuj s námi a jeho mediálním partnerem je Deník.

Cíle populární akce, jejíž 17. ročník se uskuteční ve Sportovní hale ZŠ Emila Zátopka ve Sportovní ulici, jsou jednoznačné. „Naším mottem je: Kdo přijde, ten hraje,“ vysvětlil se člen organizačního štábu Jan Martínek.

Zapojit se bude moci skutečně každý, nejen sportovci, ale i gurmáni. „Budou probíhat soutěže se sportovní tématikou, po skončení soutěží se rozdělí mládežníci do družstev a zahrají si mezi sebou malou i velkou házenou, závěrečnou exhibici obstará utkání rodičů a trenérů proti dorostencům, během odpoledne bude probíhat i nesportovní soutěž rodičů o nejlepší mňamku, je zajištěna hudební produkce,“ láká zájemce Jan Martínek.

Už nyní je jisté, že se zúčastní všech osm mládežnických družstev oddílu kopřivnické házené, pořadatelé ovšem počítají i s tím, že dorazí děti z řad široké veřejnosti. Hrát se začne ve 14 hodin, registrace všech účastníků je o půl hodiny dříve. „Každý účastník od nás obdrží věcnou cenu, která bude překvapením a dále je připravena tradiční mikulášská nadílka. Všem samozřejmě také zajišťujeme pitný režim,“ uzavřel Jan Martínek.