Na Junior Ostrava Cup budou mít účastníci s Českými drahami slevu na jízdném

První červnový víkend se to v Ostravě bude hemžit mladými florbalisty. V pěti sportovních halách se od 3. do 5. června uskuteční devátý ročník turnaje Junior Ostrava Cup 2016. Česká unie sportu a České dráhy připravily pro všechny účastníky akce zajímavý bonus v podobě až 25% slevy na skupinovou dopravu do místa konání turnaje a při zpáteční cestě.

florbal

Do soutěže je přihlášeno celkem 117 týmů, z toho třináct družstev je z Polska a tři ze Slovenska. Pořadatelé z klubu FBC Ostrava připravili sedm soutěžních kategorií. Chlapci budou rozděleni do pěti skupin – dorostenci, starší a mladší žáci, elévové a přípravka, pro dívky jsou připraveny kategorie dorostenky a mladší žákyně. Ve všech skupinách se bude hrát 2 x 15 minut systémem každý s každým, poté budou následovat vyřazovací utkání s postupem až do bojů o finálová umístění.

Tři nejlepší týmy jednotlivých skupin získají medaile, diplomy a věcné ceny od firmy Unihoc. Vítězové si navíc odnesou putovní pohár.

Již od čtvrtka 2. června od 16 hodin začíná registrace družstev v prostorách Trojhali Karolina. Všechny přihlášené týmy se před svým prvním zápasem musí registrovat. Soutěžit se začíná v pátek v 9 hodin.

Mladé sportovce čeká také pestrý doprovodný program nejen v halách. Díky plastikovému náramku mají zajištěnou dopravu po městě zdarma, dále mohou bezplatně navštívit venkovní bazén Vodního světa Sahara a Zoo Ostrava, za snížené vstupné si mohou prohlédnout Landek Park, Slezskoostravský hrad, Miniuni a jiné další zajímavosti.

Do letošního ročníku organizátoři opět zapojili i soutěž s názvem Každým gólem, blíže žirafám. Pořadatelé ji připravili spolu ostravskou zoologickou zahradou. Principem je nastřílet během základní části co nejvíce gólů, každý bude mít hodnotu 5 korun, které poputují do společné kasy. K vybrané částce přidá FBC Ostrava dvojnásobnou částku a všechny finance poslouží na podporu těchto zvířat. Tým, který bude mít na svém kontě nejvíce nastřílených branek, pak bude mít možnost navštívit ZOO Ostrava a užít si zážitkový program, ve kterém nebude chybět návštěva afrického pavilonu spojená s krmením žiraf.

 

Bližší informace na http://ostravacup.cz/junior/index.asp

 

Sleva pro účastníky turnaje na cestu vlakem s ČD

Česká unie sportu a České dráhy připravily pro účastníky turnaje Ostrava Cup junior zajímavý bonus v podobě slevy na skupinovou dopravu „do“ a „z“ místa konání turnaje.

Partnerem projektu jsou České dráhy, které pro týmy, dopravující se do Ostravy vlakovými spoji připravili zajímavý bonus, kdy ke skupinové jízdence umožní další slevu ve výši až 25 %. Jde o speciální podporu ČD pro turnaj Junior Ostrava Cup 2016 v rámci projektu České unie sportu – Sportuj s námi.