Nové spoty ČUS SPORTUJ S NÁMI jsou na světě. V hlavní roli patroni a lokomotiva Bloudilka!

Že může být i tisková konference zábavná věc, o tom se můžete přesvědčit, když si pustíte nová videa ze slavnostního křtu lokomotivy Českých drah k projektu České unie sportu ČUS SPORTUJ S NÁMI, který se uskutečnil v pondělí 1. prosince.

Vlastně se ani nedalo čekat, že by trojlístek patronů projektu, olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková, olympijský vítěz v jízdě na horských kolech Jaroslav Kulhavý a hlavně herec a režisér Jakub Kohák nedokázali rozesmát ostatní hosty. Veselá atmosféra pohltila opravdu úplně všechny.

Právě Jakub Kohák se ujal role průvodce ve všech třech tematických půlminutových spotech, které u příležitosti křtu lokomotivy Bloudilky vznikly a už nyní se na ně na našich webových stránkách můžete podívat.

 

Půlminutový průřez tiskovou konferencí střídá sestřih plný číselných a technických údajů o lokomotivě. Věděli jste, že Bloudilka má čtyři motory typu Škoda Elektric NL 4550 K/6 a že váží 86 tun? Tyhle i další zajímavosti se od Jakuba Koháka dozvíte.

 

A do třetice vrcholné sportovní číslo. Vzpomínáte si ještě na náš první spot, kde Jakub coby trenér pěkně prohání své svěřence Evu a Jaroslava? Ve třetím videu totiž přišla řada i na ně. Tentokrát však neexhibovali na hřišti, ale přímo v kolejišti a navíc s provazy v zubech. A Jakub Kohák jako správný trenér Pajdu a Samici pěkně kontroloval z kabiny strojvedoucího, se svou tradiční rákoskou v ruce. A věřte nebo ne, pod tímto trenérským vedením se lokomotiva opravdu o pár metrů rozjela 🙂

Pobavte se i vy a zkoukněte trojici zábavných videí ze slavnostního křtu Bloudilky. Vždyť který projekt se může pochlubit tím, že má svou vlastní lokomotivu!