REPORTÁŽ: Přes stovku tanečníků se představilo v Divadle v Kobylisích

V pátek 27. ledna se na jevišti Salesiánského divadla v Praze v Kobylisích uskutečnila repríza vánočního celovečerního představení taneční školy Danceway. Během večera na téma „Love connection – Jaká může být láska a její podoby“ se divákům představilo sedm tanečních skupin.

Love connection

„Během večera vystoupily všechny věkové kategorie naší školy – od těch nejmenších až po skupinu dospělých, tzv. oldies. Celkem si na divadelních prknech zatančilo 119 tanečníků. Ve druhé polovině večera se pak představily ´áčkové´ týmy dospělých a juniorů s připraveným tematickým příběhem,“ uvedla Adéla Bučková z taneční školy Danceway.

Již desátý rok se tímto způsobem taneční škola prezentuje nejen rodičům svých svěřenců, ale také novým zájemcům o tanec. V prosinci se konají první vystoupení a pro velký zájem nejen současných tanečníků a jejich rodinných příslušníků se poté v lednu představení opakují.

 „Na představení přišlo přes 200 diváků včetně známých osobností tanečního prostředí. Mezi hosty byla například i moderátorka Kateřina Kristelová a stepař Tomáš Slavíček. Každé jednotlivé vystoupení v první i druhé části programu mělo obrovské ovace, publikum tleskalo a v celém divadle byla velmi dobrá energie. Na vystoupení jsme měly řadu milých zpráv a pozitivních ohlasů,“ dodala Adéla Bučková.

Love connection