Volejbalový turnaj O pohár ředitele Gymnázia Pierra de Coubertina v novém termínu

Volejbalový turnaj O pohár ředitele Gymnázia Pierra de Coubertina.

Už se zdálo, že proběhne vše hladce na rozdíl od loňského hektického roku, kdy se kvůli pandemii koronaviru volejbalisté na turnaji v Táboře mohli setkat místo tradičního lednového termínu až na podzim. Jenže historie se opakovala, a proto si budou muset na souboje O pohár ředitele Gymnázia Pierra de Coubertina počkat.

„Plánovali jsme turnaj odehrát v sobotu 22. ledna, vše jsme měli nachystané… Jenže zasáhla sílíví vlna varianty omikron. Vzhledem k tomu, že se měla akce konat v prostorách táborského gymnázia, rozhodli jsme se ji po diskuzi s panem ředitelem raději odložit, aby nebyl ohrožen provoz školy,“ uvedl Zdeněk Krátký z pořádající Jihočeské krajské organizace České unie sportu.

Nově by se tedy milovníci volejbalu měli setkat v březnu či dubnu, přesné datum bude upřesněno s ohledem na aktuální situaci. Jisté je, že bude turnaj pro deset týmů plně zase obsazen, ani jeden z původně přihlášených smíšených celků si účast dory posunu v termínové listině nerozmyslel.

„Je to důkazem, že je akce velmi populární, o místa je vždy velký zájem. Budeme se tedy na boje O pohár ředitele Gymnázia Pierra de Coubertina těšit na jaře. Doufáme, že stav věcí bude v té době už příznivý a že loňský ročník byl pouze výjimkou,“ uvedl Zdeněk Krátký.