Zábava, emoce i inspirace – taková je video vzpomínka na projekt Tipsport Sportuj s námi v roce 2021

Dokonalá ukázka toho, jak bohatá, zábavná a mimořádně pestrá může být sportovní nabídka. Současně krásná připomínka mimořádného nasazení, vůle, bojovnosti a tryskajících emocí účastníků. A také jedinečná inspirace, proč začít s aktivním sportem a už u něj zůstat v partě skvělých kamarádů. To vše nepochybně dýchne na diváka po shlédnutí retrospektivního videosnímku, který mapuje sedmý ročník stěžejního projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi za rok 2021.

Navzdory tomu, že kvůli covidové pandemii a mnoha různým restrikcím výrazně omezujícím většinu sportovních aktivit, se projekt rozběhl až koncem června loňského roku, jeho kalendář pozval vyznavače sportu a pohybu na 332 nejrůznějších akcí v pětapadesáti sportovních odvětvích konaných po celé České republice. Za půl roku jich pořadatelé v jednotlivých regionech napočítali 125 894, přičemž z tohoto počtu představovalo 64 907 zájemců mládež do osmnácti let.

Strhující záběry dokumentu z běžeckých terénů, cyklistických sedel nebo vodní hladiny připomenou divákům úžasnou atmosféru akcí a sounáležitost jejich aktérů. K tomu, že se loňský ročník největšího seriálu sportovních akcí na území České republiky vydařil, výrazně přispěli také jeho noví partneři – tím titulárním se stala společnost Tipsport a generálním společnost Car4Way. Mezi další partnery se řadí ČEZ, jeho nadace, Česká televize a Český rozhlas. Shrnující video ročníku 2021lze shlédnout na YouTube kanálu projektu Tipsport Sportuj s námi.