Novinky

Dny sportovišť 2021 21. 6. 2021

Cílem této akce je otevřít městská sportoviště široké veřejnosti. Návštěvníci mají příležitost navštívit celkem 13 sportovišť a také využít bohatý doprovodný program připravený na různých sportovištích formou soutěží a možností vyzkoušet jak známé, tak netradiční sporty. Na některá sportoviště je pro vstup zdarma nutná rezervace. Smyslem akce je nejen prezentovat sportoviště, která patří k městu, […]

Pokračovat ve čtení ►

Vánoční hry bez hranic 21. 6. 2021

Soutěž probíhá ve sportovní hale v Dražicích. Na sedmi netradičních sportovních stanovištích si děti s pomocí rodičů vyzkouší svou pohybovou šikovnost. Pro děti jsou pod stromečkem připraveny dárky. Vánoční pohoštění pro všechny je zajištěno.

Pokračovat ve čtení ►

Vánoční akademie 2021 21. 6. 2021

Tradiční vánoční akademie je pořádána každoročně, aby děti v roli cvičenců předvedly své umění. Vystupují téměř všechny dětské oddíly TJ, stolní tenis, judo, florbal, volejbal, basketbal, sportovní gymnastika a rodiče s dětmi.

Pokračovat ve čtení ►

Mikulášské sportování 21. 6. 2021

Akce se pořádá v rámci náborových akcí různých sportů, které jsou dostupné v oblasti. Dětem se představí 7 – 10 různých sportovních aktivit, které si děti všechny vyzkouší. Akce se pravidelně účastní předškoláci z téměř všech MŠ z Břeclavi a okolí.

Pokračovat ve čtení ►

5. REBELSTYLE COMPETITION 21. 6. 2021

Ve městě Černošice se bude konat 15.11.2021 v krásné Hale Věry Čáslavské 5. ročník soutěže v Jump Rope/Rope Skippingu (závodní skákání přes švihadlo). Soutěž bude probíhat ve všech věkových kategoriích od ročníku narození 2012 a starší. Závodníci se mohou zúčastnit rychlostních i freestylových disciplín. Soutěžit mohou v jednotlivcích, v párech, v trojcích, ve čtveřicích, ve […]

Pokračovat ve čtení ►

Senioriáda aneb 5 kroků ke zdraví 21. 6. 2021

Akce je určena pro veřejnost seniorského věku. Disciplíny: člunkový běh tam a zpět (běh na čas okolo kuželů přes nízkou překážku), hod míčem na basketbalový koš, slalom s florbalovou hokejkou a míčkem, kopy míčem na branku, házení kroužků na barevné trny)

Pokračovat ve čtení ►

Seniorský víceboj 21. 6. 2021

Akce je určena pro veřejnost seniorského věku. Víceboj se skládá z: basketbalu, fotbalu, házené, frisbee, florbalu, stolního tenisu a šipek.

Pokračovat ve čtení ►

33. ročník soutěže POHYBOVÝCH SKLADEB 21. 6. 2021

Celodenní prvomájovou soutěž pořádá Regionální centrum Sport pro všechny Blansko tradičně. Již 33. ročník pořadatelé připravovali na rok 2020, ale bohužel ani v náhradním termínu 28.října se neuskutečnil. Tak tedy letos. Soutěž je určena pro všechny věkové kategorie od nejmenších dětí až po ženy mladšího věku.

Pokračovat ve čtení ►

Starší příspěvky →