Novinky

Vánoční hry bez hranic 22. 2. 2024

Základ účastníků tvoří předškolní a školní děti prvního stupně základní školy. Ty ve vánoční atmosféře plní ve sportovní hale různé sportovní úkoly zábavnou formou společně se svými rodiči. Jako ceny obdrží vánoční dárky. Pro všechny účastníky připravují rodiče a prarodiče vánoční občerstvení s koledami v bufetu sportovní haly.

Pokračovat ve čtení ►

Dětský parkourový závod Jungle run 2024 22. 2. 2024

Dětský parkourový závod 2024 se koná v Jungle Sport parku v Praze-Letňanech v pohybové hale, která je pro tento sport perfektně vybavená. Jedná se o závod pro děti ve věku 9 až 17 let. Aktéři budou závodit rozdělené do kategorií podle věku: 9 – 11 let, 12 – 14 let a 15 – 17 let. […]

Pokračovat ve čtení ►

Headisový turnaj pro veřejnost 22. 2. 2024

Headis je mladý sport pro všechny věkové kategorie, omezení je pouze výškové – od 120 cm. Hraje se hlavou speciálním lehkým gumovým balónkem o váze 100 gramů a obvodu 50 cm. Zápasy probíhají na pinpongových stolech s kovovou síťkou na dva vítězné sety do 11 bodů.

Pokračovat ve čtení ►

Táto, mámo, sportuj se mnou 22. 2. 2024

Děti předškolního a školního věku prvního stupně předvádějí při sportovních disciplínách svým rodičům a prarodičům pohybové dovednosti. Do her je také postupně zapojují. Pro disciplíny používají odlehčené, většinou molitanové atletické nářadí. Děti obdrží účastnické medaile a všichni aktéři i občerstvení v místním bufetu, které připravují maminky a babičky.

Pokračovat ve čtení ►

Senioriáda – 5 kroků ke zdraví 22. 2. 2024

Pohybová aktivita je jedním z nejdůležitějších kroků pro zachování fyzického a mentálního zdraví a kvality života seniorů. Přispívá ke zdravému stárnutí a prodlužování života jedinců.

Pokračovat ve čtení ►

„Seniorský víceboj Praha – open 2024“ 22. 2. 2024

Do víceboje je zařazeno 7 disciplín založených na hodech, kopech a obratnosti: 1) házená – 10 hodů tenisovým míčkem na branku; 2) kopaná – 10 kopů fotbalovým míčem na branku; 3) frisbí – 10 hodů létajícím talířem na cíl (branku); 4) florbal – 10 střel florbalovou hokejkou na branku; 5) basketbal – 10 hodů na […]

Pokračovat ve čtení ►

Sportovní liga seniorů 22. 2. 2024

Jedná se o sportovní hry, které jsou určeny pro seniorky a seniory, kteří v den pořádání soutěže dosáhnou věku 60 a více let. Účastní se soutěžní družstva, která přihlašují organizace, spolky a kluby seniorů v Jihočeském kraji. Soutěže se však mohou účastnit i nekompletní družstva či jednotlivci. Je stanoveno 5 soutěžních disciplín: hod basketbalovým míčem […]

Pokračovat ve čtení ►

Rys Race 22. 2. 2024

Rys Race je akce určená dětem a skládá se z běhu, při kterém děti překonávají různé překážky (šplh, provazový žebřík, přeskoky, hod míčem, gymnastické prvky). Závod je rozdělen podle věkových kategorií. Mladší účastníci plní úkoly pouze na fotbalovém hřišti a starší v přírodě. .

Pokračovat ve čtení ►

Starší příspěvky →