Novinky

Turnaj neregistrovaných všech kategorií v kuželkách 21. 6. 2021

Sportovně kulturní akce, která má už svou tradici a jíž se každoročně zúčastňují neregistrovaní sportovci i nesportovci města Strakonice a okolí. Soutěž se koná jak na jaře, tak i na podzim za účasti čtyřčlenných družstev.

Pokračovat ve čtení ►

Kuželkářský maraton 20. 6. 2021

Úkolem účastníků je během více než 24 hodin udržet v plynulém provozu všechny čtyři dráhy a současně uhrát minimálně 1 000 her, kdy každá hra znamená 15 hodů do plných. Akce je určená pro všechny věkové kategorie od 10 let. Po celou dobu soutěže bude v místním bufetu zajištěno občerstvení. Dění na kuželně je přenášeno přímým […]

Pokračovat ve čtení ►

Tábor hraje kuželky 7. 6. 2021

Po celý den je čtyřdráhová kuželna plná dětí, odpoledne a večer také dospělých sportovců. O soutěž je velký zájem, provází jí výborná atmosféra, soutěžící se hodně hecují. Organizátoři operativně vytváří různé doplňkové soutěže.

Pokračovat ve čtení ►

Tábor hraje kuželky 25. 1. 2019

Po celý den je čtyřdráhová kuželna plná dětí, odpoledne a večer také dospělých sportovců. Organizátoři operativně vytváří různé doplňkové soutěže.

Pokračovat ve čtení ►

20. ročník Memoriálu Pavla Schülera – turnaj dvojic neregistrovaných kuželkářů 25. 1. 2019

Memoriál Pavla Schülera je již tradičním turnajem neregistrovaných dvojic kuželkářů v disciplíně 2 x 60 HS (hodů sdružených). V roce 2019 proběhne jubilejní – již 20. ročník.

Pokračovat ve čtení ►

26. ročník „Velikonoční turnaj“ zrakově postižených sportovců v kuželkách 24. 1. 2019

Sport v kuželkách zrakově postižených sportovců je registrovaným sportem v Českém svazu zrakově postižených sportovců. Turnaj se hraje na 100 hodů do plně postavených kuželek. Hráči dle svého vízu a oční klasifikace jsou rozdělení do čtyř kategorií. Jsou osloveni zrakově postižení sportovci z Evropy.

Pokračovat ve čtení ►

19. ročník Memoriálu Pavla Schülera 1. 2. 2018

Memoriál Pavla Schülera je tradičním turnajem dvojic neregistrovaných kuželkářů na 2 x 60 hodů sdružených všech věkových skupin.

Pokračovat ve čtení ►

Starší příspěvky →