Novinky

Vodňanský kapr 49. ročník, Memoriál Antonína Reidingera 4. 2. 2023

Vodňanský kapr je závod v orientačním běhu pro všechny věkové kategorie a pro všechny zájemce z ČR i zahraničí. Na výběr jsou tratě různých délek, jak pro malé děti, zkušené závodníky, tak i pro účastníky, kteří poběží poprvé. Přihlášky a další podrobnosti na http://www.vodnanskykapr.cz/ nebo v systému ORIS.

Pokračovat ve čtení ►

Petit Prix 2023 4. 2. 2023

Petit Prix 2023 je tradiční závod v orientačním běhu, který se v příštím roce uskuteční v okolí lyžařského vleku Nová Ves, na severní straně Černostudničního hřebene. Akce je určená pro všechny věkové kategorie, jak pro zkušené orienťáky, tak pro úplné začátečníky. Velký důraz je při tom kladen na děti a mládež, pro které je připravena […]

Pokračovat ve čtení ►

46. ročník Beskydského azimutu mládeže v orientačním běhu 30. 1. 2023

Beskydský azimut mládeže v orientačním běhu patří v Třinci k oblíbené akci. Závody jsou určené pro žáky I. stupně základních škol a závodníci jsou rozděleni do 6 kategorií. Akce se účastní ZŠ z Třince a okolních obcí. Školy svážíme podle harmonogramu startu 6 autobusy do centra závodu a po jeho skončení zase odvážíme zpět ke […]

Pokračovat ve čtení ►

Den s orientačním během 30. 1. 2023

V areálu přilehlém k naší klubovně připravíme několik jednodušších tratí pro širokou veřejnost bez ohledu na věk či výkonnost + jednu obtížnější pro aktivní sportovce. Dále postavíme dětské obrázkové kolečko a SI kolečko. Zájemcům zároveň budeme zapůjčovat potřebné vybavení (čip, buzola apod.) a všechny účastníky odměníme drobnými cenami.

Pokračovat ve čtení ►

Festival orientačního běhu a letního biatlonu 30. 1. 2023

Akce je určena pro zájemce všech věkových kategorií, kteří si chtějí vyzkoušet orientační běh. Budou pro ně připraveny tratě. Zároveň se uskuteční i doprovodný závod v letním biatlonu a další doprovodné soutěže. Všechny děti budou odměněny drobnými cenami a všichni účastníci si mohou zaplavat v bazénu.

Pokračovat ve čtení ►

Grand Prix Silesia2023 26. 1. 2023

Čtyřetapový závod v orientačním běhu. Probíhá 3 dny (14.-16. 7. 2023). a je určen pro všechny věkové kategorie. Obtížnost od tratí je pro vyspělé závodníky až po začátečníky. Jednotlivé etapy se sčítají do celkových výsledků.

Pokračovat ve čtení ►

Rumcajsovy míle 2023 17. 1. 2023

Tradiční etapové závody v orientačním běhu v Českém ráji. Tratě jsou připravené pro malé děti, dospělé i veterány. Délky se pohybují od dvou do deseti kilometrů a lze běžet pouze jednotlivé etapy.

Pokračovat ve čtení ►

Pocta hrdinům II. světové války 17. 1. 2023

Závod v orientačním běhu je veden městem Velešín po významných stanovištích týkajících se konce 2. světové války. Běh je určen pro mládež od 6 do 15 let. Účastníci jsou rozděleni do dvou kategorií – mladší a starší. Vyhodnocení akce se uskuteční v Kině Velešín za účasti rodičů a široké veřejnosti. Je připraven krátký dokument o […]

Pokračovat ve čtení ►

Starší příspěvky →