Baseballový den s Ježky Jihlava

Baseball

20. 4. 2017 JIhlava Sdílet na Facebooku

Dopolední část programu je tvořena baseballovým turnajem základních škol z Jihlavy a blízkého okolí. V průběhu turnaje si budou moci žáci vyzkoušet některé z dovednostních soutěží, jako hod či odpal na přesnost.

Odpolední část programu je určena pro širokou veřejnost, především pro děti prvního stupně a jejich rodiče. Příchozí si budou moci vyzkoušet jednotlivé baseballové dovednosti – hod na přesnost, rychlost či vzdálenost, odpálit míček hozený nadhazovacím strojem, či vyzkoušet si catchrovskou výstroj a další. Dále se budou moci seznámit s činností i úspěchy baseballového klubu.

V průběhu odpoledního programu bude k vidění ukázkový baseballový trénink dětí do devíti let a pro zájemce z řad dětí bude možné se zapojit do otevřeného tréninku, kde se pod vedením trenérů mají možnost stát baseballistou na zkoušku.

Termín konání:  20. 4. 2017

Místo: školní hřiště ZŠ Březinova, Demlova 34, 58601 Jihlava

Program:

8.00-12.00 Baseballový turnaj základních škol

12.00-16.00 baseballové dovednosti pro veřejnost, prezentace klubu

16.00-17.00 Ukázkový trénink baseballu

17.00-18.00 Otevřený trénink baseballu pro zájemce z řad dětí

Reportáž

REPORTÁŽ: Počáteční nepřízeň počasí neodradila téměř 400 dětí vyzkoušet si baseball s profesionály 20. 4. 2017

Ve čtvrtek 20. dubna se v areálu Základní školy Březinova v Jihlavě uskutečnila originální náborová akce pro děti a mládež nazvaná Baseballový den s Ježky. I přes dopolední sněhovou přeháňku se do akce zapojilo kolem 400 dětí. „Dopolední účast základních škol ovlivnilo sněžení. Některé se hned ráno odhlásily a nakonec do areálu dorazili žáci prvních a druhých tříd jen […]

Pokračovat ve čtení ►