Karlův krok, nordic walking pochod

Nordic walking

27. 8. 2016 Boží Dar Sdílet na Facebooku

Vážení příznivci Karlova kroku, vyznavači aktivity nordic walking a milovníci pohody!

Také letos připravujeme (již po třinácté) setkání na Božím Daru v rámci Karlova kroku, nordic walking pochodu a bohatého doprovodného programu pro celou rodinu.

Těšit se můžete na trasy pochodu v okolí Božího Daru, 5 a 15 km (půjčovna holí zajištěna!), na preventivní zdravotní poradnu, na školu malování s ředitelem Galerie umění Karlovy Vary Janem Samcem.

Děti určitě potěší bohatý a zábavný doprovodný program, jako třeba nauka hravou formou o lese, skákací atrakce a bludiště. V rámci těchto soutěží a her na ně čeká plno zajímavých cen.

Skupina šikovných lučištníků zapůjčí malým i velkým zájemcům luky a šípy ke střelbě na stanovený cíl, samozřejmě s odborným dohledem.

K pohodě Karlova kroku zajisté přispěje malý hudební Country festival. Hudební nástroje folkových skupin se k poslechu i k tanci rozezní úderem dvanácté hodiny na božídarském náměstí.

Program třináctého ročníku Karlova kroku zakončí vyhlášení vítězů pochodu a již tradičně zajímavá tombola.

Karlův krok je zařazen do seriálu pochodů Krok ke zdraví www.krokkezdravi.com. Přes tyto webové stránky, či přímo e-mailem info@krokkezdravi.com se můžete k božídarskému pochodu registrovat.

Také letos budeme vybírat od všech registrovaných účastníků „startovné“ ve výši 50 Kč a celkovou vybranou částku předáme Nadačnímu fondu Restart. Také letos se může každý přihlášený účastník těšit na malý dárek v rámci registrace a výdeje startovních čísel.

Těšíme se opět po roce na setkání na Božím Daru!

Reportáž

REPORTÁŽ: Účastníci Karlova kroku si užili slunečného počasí i doprovodného programu 29. 8. 2016

Krušné hory v sobotu 27. srpna patřily vyznavačům nordic walkingu, tzv. severské chůze. Organizátoři z Klubu Krušných hor v okolí Božího Daru připravili třináctý ročník pochodu se speciálními holemi s názvem Karlův krok. Akce byla letos součástí projektu ČUS Sportuj s námi. Na tratě v délce 5 a 15 kilometrů vyrazili účastníci tří věkových kategorií – děti do 6 let, chlapci […]

Pokračovat ve čtení ►