Město na kolech

Cyklistika

11. 9. 2016 Hradec Králové Sdílet na Facebooku

XV. Ročník “ Město na kolech“

Královéhradecká krajská asociace Sport pro všechny a regionální centrum SPV Hradec Králové uspořádá XV. ročník akce „Město na kolech“, který se uskuteční v neděli 11.9.2016 na již tradičním okruhu městem. Start a cíl bude tradičně u plaveckého bazénu, na akci bude tradičně navazovat nábřeží sportu. Snahou je propagace zdravého životního stylu, jízdy nejen na kole, ale i na všem co má lidský pohon.

Jedná se o nezávodní klání/vyjížďku pro pobavení, napříč všemi věkovými kategoriemi. Součástí akce je seznámení účastníků vyjížďky na kole s kulturními zážitky (živá hudba po trase, nábřeží sochařů, park v Šimkových sadech).

Datum a místo konání akce: neděle  11. 9. 2016, Hradec Králové – okruh městem , start u plaveckého bazénu.

Reportáž

REPORTÁŽ: Město na kolech mělo jubileum prozářené sluníčkem a spokojeností 12. 9. 2016

Královéhradecká krajská organizace Sport pro všechny uspořádala v neděli 11. září už popatnácté akci Město na kolech. Za velmi příznivého teplého počasí si tradiční projížďku městem nenechalo ujít 443 přihlášených zájemců. Do místa startu u plaveckého bazénu u Kongresového centra Aldis přijeli všichni vyznavači všech možných kol a koleček. K vidění byla kola od těch nejstarších po […]

Pokračovat ve čtení ►