VRŠOVAN CUP 2016

Fotbal

25. 6. 2016 Voděrady Sdílet na Facebooku

22.ročník turnaje v malé kopané

Vršovan Cup Voděrady

25.června – 26.června  2016

Přijměte pozvání a přijeďte do podhůří Orlických hor strávit příjemný víkend na konci června. Pro všechny, kteří zůstanou v sobotu večer, je zajištěna taneční zábavu se živou kapelou.

Již od svého založení se turnaj vyznačoval účastí kvalitních týmů. Bývalé vítěze jste si našli, ale anglické mužstvo z města Worington nebo polské týmy Czarni Jelz nebo Laskowice byly jistě zpestřením minulých turnajů.

Často se turnaje zúčastňuje český reprezentant a hráč francouzského Bordeaux- Jaroslav Plašil, stejně tak i jeho bratři – Marek, hráč prvoligového Hradce Králové, či Jan, který působil i v B mužstvu Slavie, nyní černíkovice. Dále se zde nesmazatelně zapsali: Ivo Ulich, Filip Klapka, Zdeněk Ševčík, Miroslav Zemánek, Pavel Černý, jablonecký David Breda, někdejší brankář RH Cheb Vojnar a mnoho dalších.

Rádi přivítáme další fotbalisty, kteří jsou příznivci této krásné hry.

Taneční zábava pod pergolou, bohaté občerstvení, nezapomenutelné křápance, grilovaná kuřata, či tradiční česnečka v neděli ráno, to vše na vás čeká.

Reportáž

REPORTÁŽ: Po voděradském turnajovém maratonu tančila vítězný tanec hradecká Lambáda 27. 6. 2016

Čtyřiatřicet týmů přijelo na 22. ročník turnaje v malé kopané Vršovan Cup, který uspořádal o víkendu 25. a 26. června fotbalový oddíl TJ Sokol Voděrady. Celkovým vítězem se stalo mužstvo Lambády z Hradce Králové, kterému se podařilo po mnohaletém úsilí konečně stanout na nejvyšším stupni. Na šesti travnatých hřištích o rozměru 42 x 21 metrů se v […]

Pokračovat ve čtení ►