Novinky

Halový vánoční turnaj ve čtyřhře 19. 1. 2022

Tenisový turnaj ve čtyřhře pro 8 párů, kdy k osmi nasazeným je vylosováno dalších osm hráčů. Turnaj je určen pro tenisty Velké Bíteše a blízkého okolí.

Pokračovat ve čtení ►

Svatováclavské hraní 19. 1. 2022

Svatováclavské hraní je turnaj smíšených družstev, kdy jednomu z dvojice musí být méně než 18 let. Proto se tvoří družstva složená z rodičů s dětmi, prarodičů s vnuky apod. Hraje se vyřazovacím způsobem, ale i vyřazené týmy pokračují v soutěži. Je připraven doprovodný program – sportovní aktivity ( hokejbal, lukostřelba atd.), muzika , grilování.

Pokračovat ve čtení ►

Tenisový turnaj amatérů a neregistrovaných hráčů, SK Avex Zlín, z.s. 19. 1. 2022

Akce je určena pro všechny věkové skupiny a širokou veřejnost. Podmínkou je, že nesmí být hráč registrován v daném druhu sportu sportu. Jde o velmi populární turnaj v tomto regionu.

Pokračovat ve čtení ►

Přeborník klubu 2022 18. 1. 2022

Tenisový turnaj pořádaný pro mládež pojmenovaný Přeborník TKHB. Turnaj probíhá vždy v říjnu a je pro všechny mládežnické kategorie, kde soutěží o Přeborníka TKHB v kategoriích – minitenis, babytenis, ml. žactvo, st. žactvo a dorost. Fotky a informace k turnaji, který proběhl nyní v roce 2021 najdete na web. stránkách tenishb.cz. Tenisté jsou vždy odměněny […]

Pokračovat ve čtení ►

O Jevíčskou věž, Memoriál Přemysla Ryše, 17. ročník tenisového turnaje čtyřher seniorů 18. 1. 2022

Tradiční tenisový turnaj čtyřher seniorů, kterého se účastní hráči z Prahy, Radotína, Brna, Letovic, Svitav, Jevíčka a dalších. Sportovně společensko přátelské setkání hráčů, kteří již nemohou měřit síly s mladými tenisty. Pro hráče i diváky připraveno bohaté občerstvení po celý den, zvláště vynikající pečené makrely. Večer hraje pro všechny návštěvníky areálu country kapela.

Pokračovat ve čtení ►

Sportuj s námi TK Letohrad 13. 1. 2022

Tenisová akce v Letohradě pro širokou veřejnost z řad dětí i dospělých. Přijďte si zdarma vyzkoušet tak krásný sport jako je tenis. Bohatý tenisový program a občerstvení.

Pokračovat ve čtení ►

XI. ročník memoriálu Miroslava Boučka nejst. 15. 12. 2021

Před dvanácti lety byla otevřena ve Strakonicích tříkurtová pevná tenisová hala. Jako oslava a vzpomínka na doyena strakonického tenisu pana Miroslava Boučka nejstaršího vznikl turnaj jihočeských tenisových veteránů s přesahem i do středočeského kraje, Prahy , kraje Plzeňského jako největší akce svého druhu v Jižních Čechách. Zúčastňují se bývalí špičkoví tenisté „krajské“ úrovně.

Pokračovat ve čtení ►

Svatováclavské hraní 20. 6. 2021

Svatováclavské hraní tradičně ukončuje venkovní sezonu. Turnaj smíšených dvojic kdy jednomu z dvojice musí být méně jak 18 let. Dvojice tvoří otec s dcerou, matka se synem, prarodiče s vnoučaty apod. Turnaj je doplněn možností zahrát si i jiné sporty např. speedbal, lukostřelba, hokejbal, stolní tenis. Po ukončení ve večerních hodinách menší diskotéka s lasershow.

Pokračovat ve čtení ►

Starší příspěvky →